ПСИХОЛОГО-

 

ПЕДАГОГІЧНИЙ

 

КОНСИЛІУМ

 

 

"АДАПТАЦІЯ П'ЯТИКЛАСНИКІВ"

 

14.12.2017р.

 

 

 

ПЕДАГОГІЧНИЙ

 

КОНСИЛІУМ

 

ДЛЯ БАТЬКІВ

 

 

 

"АДАПТАЦІЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ"

 

07.12.2017р.

 

ЗАСІДАННЯ

 

МО ВЧИТЕЛІВ

 

ПОЧАТКОВИХ

 

КЛАСІВ

   

 

АТЕСТАЦІЯ

 

ПЕДАГОГІЧНИХ

 

ПРАЦІВНИКІВ

 

2016/2017 н.р.

 

  

   

 

ЗАСІДАННЯ

 

ПЕДАГОГІЧНОЇ

 

РАДИ

 

 

 

ПСИХОЛОГО-

 

ПЕДАГОГІЧНИЙ

 

КОНСИЛІУМ

 

 

 

"АДАПТАЦІЯ П'ЯТИКЛАСНИКІВ"

Робота з молодими спеціалістами 

Відбулись засідання двох районних методичних об’єднань – вчителів художньої культури з проблеми «Інноваційні технології навчання і виховання як засіб розвитку творчої активності учнів на уроках художньої культури» та шкільних бібліотекарів з проблеми «Роль шкільної бібліотеки в національно-патріотичному вихованні учня»

02 грудня 2015 року в нашій школі було багато гостей: на базі закладу відбулись засідання двох районних методичних об’єднань – вчителів художньої культури з проблеми «Інноваційні технології навчання і виховання як засіб розвитку творчої активності учнів на уроках художньої культури» та шкільних бібліотекарів з проблеми «Роль шкільної бібліотеки в національно-патріотичному вихованні учня».

Про місце художньої культури та роль шкільної бібліотеки в навчально-виховному процесі Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів розповів директор школи Вовк Віктор Миколайович.

Всі учасники засідань переглянули візитку закладу та побували на родинному святі «Я по світу іду в вишиванці» за участю майстрів вишивки села, організованому і проведеному вчителем художньої культури Верешко Софією Іванівною та бібліотекарем Александрюк Ольгою Григорівною.

В ошатно прикрашеній залі кожна з вишивальниць розповіла свою історію захоплення цим видом мистецтва, представила на розгляд присутніх свої найдорожчі роботи – вишиті сорочки, рушники, скатертини, ікони, картини… Величезне різноманіття кольорів, візерунків, а в них – самовираження нашого народу, відображення його цінностей, традицій, культури та історії.

Вчителі художньої культури відвідали відкритий урок в 11 класі «Образотворче мистецтво Далекого Сходу. Китайський живопис» у вчителя художньої культури Верешко Софії Іванівни та взяли участь у роботі круглого столу з проблеми «Інноваційні технології як засіб розвитку творчої активності учнів  на уроках художньої культури», на якому Софія Іванівна презентувала педагогічний інформаційний проект «Естетичний феномен китайського живопису», а вчитель музичного мистецтва школи Самашко П.В. – методичні рекомендації щодо викладання розділу «Музичне мистецтво» в 11 класі.

На розгляд шкільних бібліотекарів представлено посвяту в читачі учнів 2 класу (організатори – шкільний бібліотекар Александрюк О.Г. та класний керівник 2 класу Несторяк О.В.) та інсценізацію «Звірятка лікують книгу». Учні залюбки брали участь у проведенні цих яскравих дійств, ділились прислів’ями та приказками про книгу, відгадували загадки, грали казкових героїв, в образах яких розповідали про правила поводження з книгою, про важливість читання в житті кожного з нас.

Для всіх учасників засідань практичний психолог школи Поліщук Ю.І. провела захід з елементами тренінгу «Удосконалення ціннісного ставлення до себе».

Насамкінець обговорено проведені заходи, підведено підсумки, прийнято рекомендації щодо подальшої роботи.