Досягнення учнів

Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

у районних та обласних конкурсах 2017/2018 н.р.

Назва конкурсу

Прізвище, ім’я учня, вчителя

Клас

Етап конкурсу

Зайняте місце

Керівник

1

Фестиваль-конкурс дитячої творчості «Перлини гір».

Самашко Марина

8

Районний

Обласний

 

 

Районний

 

І

Грамота за участь

Самашко П.В.

Москаль Л.Ю.

Дроняк Г.В.

Поляк Марія

5

ІІІ

Самашко П.В.

Москаль Л.Ю.

Дроняк Г.В.

Трач Антоніна

9

І

Самашко П.В.

Несторяк І.Ю.

Дроняк Г.В.

2

ІІ обласні ігри турніру юних математиків Буковини

Збірна команда Путильського району «Екстремум»,

до складу якого ввійшла

Чопа Ганна

 

 

10

 

 

 

 

Обласний

 

Диплом

ІІІ ступеня

Медаль

 

 

Кимович М.О.

3

Районна конференція Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді України «Моя Батьківщина – Україна».

 

Сорочан Владислав

Секція "Мандрівник Буковини"

11

Районний

Обласний

 

І

Подяка

 

Ткачук М.Д.

Маковійчук Анастасія

Секція "Із батьківської криниці"

6

Районний

ІІ

Дроняк Г.В.

Чопа Ганна

Секція "Духовна спадщина мого роду"

10

Районний

ІІІ

Штефуряк У.М.

Галиця Інна

Секція "Із батьківської криниці"

6

Районний

ІІІ

Несторяк М.В.

4

Обласний конкурс експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник»

 

Маковійчук Іван

4

Обласний

ІІІ

Маковійчук Г.Т.

Євдощек Тетяна

5

Обласний

Грамота

Поліщук Ю.І.

 

 

 

5

Міжнародний конкурс «Традиції народів України, Болгарії, Молдови щодо раціонального використання, збереження водних ресурсів»

Торак Марія

8

Обласний

Націонал.

ІІІ

ІІ

Верешко С.І.

Маковійчук Таїсія

7

Обласний

Націонал.

ІІ

Диплом

Маковійчук Г.Т.

6

Всеукраїнсьий конурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Міжшкільного учнівського наукового товариства

Боцвин Олександр

Секція «Ур. літ.»

Робота «Творче дослідження проблеми батьків і дітей в укр. літ. ХІХ – поч.. ХХ ст.»

10

Районний

ІІ

Прокопюк П.О.

Галиця Христина

Секція «Світова літ.»

Робота «Особливості новелістики як феномена літератури»

9

Районний

І

Говдан О.В.

Чопа Ганна

Секція «Мистецтвознавство»

Робота «Мистецтво рідного краю»

 

10

Районний

ІІІ

Штефуряк У.М.

 

7

Конкурс юних програмістів

«Байт» 

Іліщук Ганна

(Power Point)

9

Районний

ІІІ

 

 

 

 

 

Косар М.С.

Іліщук Ганна

(Д/з)

9

 

Районний

 

І

8

Конкурс юних ВЕБ-дизайнерів та користувачів ПК

Секція

Секція «Домашнє завдання»

 

Іліщук Ганна

(«Користувачі ПК»)

(Д/з)

9

 

Районний

Районний

 

ІІ

І

9

Конкурс народного танцю

Колектив "Веселка"

Попюк Христина

Грицюк Інна

Маковійчук Анастасія

Галиця Інна

Вовчук Настасія

Фокшек Михайліна

Різак Ірина

Торак Марія

Лучик Євгеній

Юрчишин Артем

Юрбаш Олександр

Чопа Богдан

Петрик Ілля

Боцвин Владислав

 

7

7

6

6

6

6

7

8

6

6

6

6

7

7

 

Районний

Обласний

 

І

Грамота за участь

 

Дроняк Г.В.

Колектив «Горяни»

Ревуцький Владислав

Іліщук Ганна

Нестор Іван

Іліщук Ульяна

Лаюк Андрій

Різун Тетяна

Гожда Василь

Чучко Марина

Туряк Андрій

Трач Антоніна

Бечко Іван

Сорохан Євгенія

 

9

9

9

10

9

10

9

9

11

9

8

9

Районний

 

І

Несторяк І.Ю.

 

10

Обласний етап Всеукраїнського фестивалю хорового мистецтва «Співає юність України»

ХОР школи

86 учнів

Районний

Обласний

І

ІІ

Самашко П.В.

11

XXVI районний огляд-конкурс читців-декламаторів "Хвилююче слово Пророка" до 204 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка

Маковійчук Анастасія

6

Районний

ІІ

Несторяк М.В.

Маковійчук Г.Т.

12

Фестиваль-конкурс читців-гумористів «Буковинські пересмішники»

Поляк Христина

4

Районний

ІІ

Несторяк О.В.

13

Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси».

Номінація «Фольклорне мистецтво».

Сорочан Владислав

Дроняк Ганна

Чопа Іван

Іліщук Ульяна

Різун Тетяна

Гожда Василь

Нестор Іван

Лаюк Андрій

Трач Антоніна

Лучик Євгеній

Маковійчук Анастасія

Галиця Інна

Дроняк Марина

Вовчук Настасія

Боцвин Тетяна

Трач Геннадій

Маковійчук Іван

 

11

11

11

10

10

9

9

9

9

6

6

6

6

6

6

6

4

Районний

 

І

 

 

 

 

 

Несторяк І.Ю.

Самашко П.В.

 

 

14

Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси».

Номінація «Фольклорне мистецтво (хореографія)».

Сорочан Владислав

Дроняк Ганна

Чопа Іван

Іліщук Ульяна

Різун Тетяна

Гожда Василь

Нестор Іван

Трач Антоніна

Лучик Євгеній

Маковійчук Анастасія

11

11

11

10

10

9

9

9

6

6

Районний

ІІ

Несторяк І.Ю.

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси».

Номінація «Фольклорне мистецтво (вокал)».

Сорочан Владислав

Дроняк Ганна

Чопа Іван

Іліщук Ульяна

Різун Тетяна

Гожда Василь

Нестор Іван

Лаюк Андрій

Трач Антоніна

Лучик Євгеній

Маковійчук Анастасія

Галиця Інна

Дроняк Марина

Вовчук Настасія

Боцвин Тетяна

Трач Геннадій

Маковійчук Іван

 

11

11

11

10

10

9

9

9

9

6

6

6

6

6

6

6

4

Районний

 

І

 

 

 

 

 

Несторяк І.Ю.

Самашко П.В.

17

Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси».

Номінація «Фольклорне мистецтво (інструментал)».

 

Ансамбль народних інструментів

8-9

Обласний

І

 

 

 

Самашко П.В.

Зведений ансамбль народних інструментів учнів Сергіївської, Путильської шкіл та ПРЦДЮТ

8-9

Обласний

Гран-Прі

18

Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси».

Номінація

«Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, художні ремесла»

(«Нетрадиційне ткацтво»)

Маковійчук Таїсія

«Вишивка»

7

Районний

Обласний

І

Диплом

Верешко С.І.

Різа Ірина

«Витинанка»

7

Районний

І

Верешко С.І.

Лаюк Максим

«Образотворче мис-во»

7

Районний

І

Верешко С.І.

Лаюк Максим

«Робота з деревом»

7

Районний

І

Верешко С.І.

Туряк Володимир

«Робота з деревом»

7

Районний

Обласний

І

І

Верешко С.І.

Боцвин Владислав

«Робота з деревом»

7

Районний

ІІ

Верешко С.І.

Грицюк Інна

«Образотворче мис-во»

7

Районний

ІІ

Верешко С.І.

Дроняк Марина

«Вишивка»

6

Районний

І

Дроняк Г.В.

Олійник Ангеліна

«Вишивка»

6

Районний

ІІ

Дроняк Г.В.

Ферфелуца Марія

«Вишивка»

6

Районний

ІІ

Дроняк Г.В.

19

Конкурс колядок та щедрівок

Сорочан Владислав

Дроняк Ганна

Чопа Іван

Іліщук Ульяна

Різун Тетяна

Гожда Василь

Нестор Іван

Лаюк Андрій

Трач Антоніна

Лучик Євгеній

Маковійчук Анастасія

Галиця Інна

Дроняк Марина

Вовчук Настасія

Боцвин Тетяна

Трач Геннадій

Маковійчук Іван

 

11

11

11

10

10

9

9

9

9

6

6

6

6

6

6

6

4

Районний

Грамота за участь

Несторяк І.Ю.

Самашко П.В.

20

ІІ тур районного конкурсу дитячого читання "Книгоманія – 2018"

Маковійчук Анастасія

6

Районний

Грамота за артистизм

Александрюк О.Г.

Генцар Марія

7

Районний

Грамота за артистизм

Александрюк О.Г.

21

Виставка-конкурс дитячого малюнка "Галерея мистецтв"

на тему: «За нашу свободу»

Туряк Володимир

Секція «Вироби з дерева»

7

Районний

І

 

 

 

Верешко С.І.

Галиця Василь

Секція «Дитячий малюнок»

5

Районний

ІІ

Лучик Євгеній

Секція «Дитячий малюнок»

6

Районний

ІІІ

22

Виставка-конкурс науково-технічної творчості "Наш пошук і творчість тобі, Україно!" розділ "Ігри та іграшки з елементами техніки"

Туряк Володимир

Розділ «Технічні науки»

 

Туряк Володимир

Розділ «Ігри та іграшки з елементами техніки»

 

Туряк Володимир

Розділ «Архітектура та будівництво»

 

7

 

 

7

 

 

 

7

 

 

 

 

Районний

 

І

 

 

І

 

 

 

І

 

 

 

 

Верешко С.І.

23

Фестиваль-конкурс "Розквітай, писанко!"

 

Номінація "Писанкова композиція на пасхальну тематику"

Боцвин Владислав

6

Районний

І

Верешко С.І.

24

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея»

Лучик Євгеній

 

6

 

Районний

 

І

 

 

 

Верешко С.І.

 

 

Воробець Богдана

 

7

 

Районний

 

І

 

Різун Тетяна

10

Районний

Обласний 

І

І

25

Всеукраїнська щорічна традиційна новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція»

 

Маковійчук Анастасія

Номінація «Флористична новорічна картина чи колаж»

6

Районний

Обласний 

І

ІІІ

 

 

 

 

Верешко С.І.

Грицюк Інна

Номінація «Новорічний букет»

7

Районний

ІІ

Маковійчук Таїсія

Номінація «Стилізована ялинка»

7

Районний

ІІІ

26

Обласний (заочний) дитячий літературний конкурс ПероДактиль 2017/2018

Поля Марія

5

Обласний

Диплом

Говдан О.В.

27

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру-2018»

71 учень

2-11

Міжнародний 

47 – високий рівень

20 – добрий результат

4 – учасники конкурсу

Кимович М.О.

Бідоча Т.С.

Несторяк О.В.

 

 

Всього: 133 грамоти.

 

Районний етап            Обласний етап           Національний етап

                                                                              Міжнародний етап

І –  26                                 І – 2                                        І - 47

ІІ –  12                               ІІ – 2                                       ІІ - 21

ІІІ –  6                                ІІІ – 4                                     ІІІ - 0

                                           ГРАН-ПРІ – 2

                                          Диплом за участь – 5         Диплом за   

                                                                                       участь – 6

 

 

 

Заступник директора з виховної роботи

 Несторяк І.Ю. 

 

КОНКУРС

 

НАРОДНОГО

 

ТАНЦЮ

 

17 березня 2018 року в м. Чернівці   відбувся  обласний фестиваль-конкурс  народного  танцю.

Фестиваль-конкурс проводився у трьох вікових категоріях: молодша  група (9-11 років), середня група (12-15 років), старша група  (16-18 років).

Учасниками фестивалю-конкурсу, який  проводиться один раз  на два роки, були 45 колективів  Чернівецької області.

Представляли Путильський район на обласному фестивалі-конкурсі народного  танцю, переможці районного етапу у середній віковій категорії –хореографічний колектив «Веселка» нашої школи, керівник Дроняк Г.В.

За підсумками журі обласного фестивалю-конкусу народного танцю хореографічний колектив «Веселка» нагороджений грамотою Департаменту освіти і науки за участь.

 

 

Вітаємо юних хореографів нашої школи та бажаємо подальших успіхів.

Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді „Моя Батьківщина – Україна” проводиться з метою вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління на традиціях і звичаях народу України.

     За результатами проведення експедиції „Моя Батьківщина – Україна” щороку проводиться конкурс краєзнавчо-дослідницьких робіт.

      31.10. 2017 року на базі Путильської ЗОШ І-ІІІ ст. проводилася  районна конференція юних краєзнавців, за напрямками, зміст яких визначається Положенням про Всеукраїнську експедицію учнівської та студентської молоді „Моя Батьківщина – Україна”:

     – „Духовна спадщина мого народу”;

     – „Козацькому роду нема переводу”;

     – „Із батьківської криниці”;

     – „З попелу забуття”;

     – „Геологічними стежками України”;

     – „Географія рідного краю”,

     – «Музей – історія жива»,

     – «Мандрівник Буковини».

    В експедиції взяли участь учні ЗНЗ району та гуртківці Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості. На форум було представлено 36 дослідницько-пошукових робіт, які були виконані колективно (пошукова група, гурток, творчі об’єднання) та індивідуальні  роботи.

   Нашу школу представили: Галиця Інна, учениця 6 класу, керівник Несторяк М.В. (ІІІ місце); Маковійчук Анастасія, учениця 6 класу, керівник Дроняк Г.В. (ІІ місце); Чопа Ганна, учениця 10 класу, керівник Штефуряк У.М. (ІІІ місце); Сорочан Владислав, учень 11 класу, керівник Ткачук М.Д. (І місце).

   25 листопада 2017 року в комунальній обласній спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступеня з поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» відбулась обласна  конференція Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина - Україна». Сорочан Владислав  (керівник Ткачук М.Д.) гідно представив наш район з роботою «Стежками мальовничих Карпат», напрям «Мандрівник Буковини» та нагороджений дипломом.

 

 

 

 

 

 

 У жовтні було проведено районний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Перлини гір», на якому нашу школу представили троє дівчат у різних вікових категоріях: Поляк Марія,  учениця 5-Б класу (молодша вікова категорія), Самашко Марина, учениця 8 класу (середня вікова категорія) та Трач Антоніна, учениця 9 класу (старша вікова категорія).

 

 За результатами конкурсу Поляк Марія зайняла ІІІ місце, Самашко Марина – І місце, Трач Антоніна – І місце.

 

    Самашко Марина представила наш район на обласному фестивалі-конкурсі «Буковинська зіронька -2017» у середній віковій категорії та нагороджена дипломом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Крім того, Марину запрошено на Міжнародні фестивалі.

ВІТАЄМО НАШИХ ДІВЧАТ!!!

ВІТАЄМО!!!

 

   Чопу Ганну, ученицю 10 класу, яка у складі збірної команди юних математиків Путильського району (Митроняк Інеса - капітан команди, Гнидко Тетяна, Клим Святослав, Микитчук Іван) виборола диплом третього ступеня в обласних іграх турніру юних математиків Буковини!

ВІТАЄМО

 

екологічну агітбригаду

ЕКО-ШАНС, яка у Всеукраїнському конкурсі екологічних колективів "Земля - наш спільний дім"                                виборола І МІСЦЕ

                         (на районному та обласному етапах)

Учасники:

-Лучик Євгеній, Маковійчук Анастасія - учні 5 класу;

-Несторяк Максим, Самашко Марина - учні 7 класу;

-Ревуцький Влад, Трач Антоніна - учні 8 класу.

 

Керівники:

-Верешко С.І. - педагог-організатор,

-Дроняк Г.В. - педагог-організатор,

-Самашко П.В. - вчитель музичного мистецтва.

 

                    

 

  Грицюк Інна, учениця 6-Б класу, прийняла участь в районному гуманітарному конкурсі "Космічні фантазії" з роботою "Марсіани подорожують" (керівник Верешко С.І.) та зайняла І місце.

 

ВІТАЄМО!!! 

16 жовтня 2016 року на базі Путильської ЗОШ І-ІІІ ст. та Путильської гімназії відбувся районний конкурс юних програмістів «Байт».

В конкурсі взяли участь 25  учнів із 14 ЗНЗ району.

  Районний конкурс «Байт» проводився у двох номінаціях: графічний редактор Paint та навчально-демонстраційні програми, які можна використовувати при вивченні предметів шкільного курсу Power Point.

Двоє учнів нашої школи нагороджені грамотами:

- Поліщук Дарина (7 клас) - ІІІ місце, номінація "Домашнє завдання Power Poin".

- Іліщук Ганна (8 клас) - ІІ місце, номінація "Paint" та           ІІ місце у номінації "Домашнє завдання Power Point".

 

ВІТАЄМО!!!

 

 11 жовтня на базі Дихтинецької школи проходив ІІ етап  фестивалю-конкурсу "Перлини гір", участь в якому взяли 32 учасники з 15 шкіл нашого району віком від 9 до 17 років. Кожен учасник продемонстрував свої таланти в трьох номінаціях: "Художнє читання", "Вокал" та "Хореографія".

    Нашу школу  представили:

Самашко Лілія, учениця 4 класу - молодша вікова категорія (9-11 років);

Чучко Марина, учениця 8 класу - середня вікова категорія (12-14 років).

   Лілія та Марина зайняли другі місця у своїх категоріях. ВІТАЄМО!

 

     Своїми досягненнями юні виконавці завдячують творчим та завзятим керівникам, які передають вихованцям мистецтво співу, читання, танцю.

 

 

Вітаємо танцювальний гурт "Веселка", який 15 лютого 2016 року взяв участь у районному етапі конкурсу народної хореографії та виборов ІІІ місце.

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Міжшкільного учнівського наукового товариства «Учнівський олімп»

21 січня на базі Путильської гімназії проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Міжшкільного учнівського наукового товариства «Учнівський олімп», який став справжнім святом науки, творчого пошуку.

 На цьогорічний конкурс було представлено 4 науково-дослідницькі роботи нашої школи:

- Вовчук Маргарита (10 кл.), керівник Маковійчук Г.Т. (І місце);

- Генцар Олена (11 кл.), керівник Дроняк Г.В. (І місце);

- Грицюк Тетяна (10 кл.) "Народний аматорський драматичний колектив "Колиба"", керівник Штефуряк У.М. (ІІ місце);

- Іліщук Христина (11 кл.), керівник Верешко С.І. (ІІ місце).

Вовчук Маргарита та Генцар Олена представлятимуть свої роботи на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

 

Вітаємо переможців та призерів І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2015/2016 навчальному році!

ВІТАЄМО  УЧАСНИКІВ ОБЛАСНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ЕКСПЕДИЦІЇ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ «МОЯ БАТЬКІВЩИНА – УКРАЇНА»

27 жовтня відбувся районний етап конференції Всеукраїнської експедиції "Моя Батьківщина - Україна", в якому взяли участь 3 учениць нашої школи:

- Грицюк Тетяна, учениця 10 класу (кер. Штефуряк У.М.) - ІІ місце;

- Вовчук Маргарита (кер. Маковійчук Г.Т.) - І місце;

- Іліщук Христина (кер. Верешко С.І.) - І місце.  

14 листопада 2015 року в комунальному закладі «Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» відбулась обласна  конференція Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина Україна». Основними завданнями конференції є вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління на традиціях і звичаях народу України, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, історії рідного краю, ознайомлення з географічними, геологічними, етнографічними, культурними та історичними заповідниками, пам’ятками та об’єктами заповідного фонду. Цього року обласна конференція відбувалась у два етапи: І  заочне оцінювання краєзнавчо-дослідницьких робіт, ІІ – захист робіт доповідачами.

Наш район на ІІ етапі обласної конференції представляли шість юних дослідників  переможців районної конференції Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина  Україна», серед яких двоє учениць нашої школи. Наші краєзнавці захищали роботи в різних напрямах: 

-  Іліщук Христина, учениця 11 класу (керівник Верешко С.І.), робота «Вода в житті гуцулів, вірування, звичаї, обряди», напрям «Із батьківської криниці»;

- Вовчук Маргарита, учениця 10 класу (керівник Маковійчук Г.Т.), робота «Руйнівна дія стихійних вітрових явищ в нашій місцевості», напрям «Географія рідного краю»;

Компетентне журі, до складу якого входили науковці Чернівецького Національного університету ім. Ю.Федьковича, Інституту післядипломної педагогічної освіти, уважно ознайомились із роботами на заочному етапі та приділило окрему увагу захисту їх доповідачами. 

Іліщук Христина на очному етапі конференції отримала подяку за проведену глибоку пошукову роботу. Журі відзначило, що всі роботи юних краєзнавців нашого району мають наукову цінність та розширюють відомості про матеріальну та духовну культуру Путильщини.

Всеукраїнський конкурс

«Класний керівник року»

 

 Бідоча Тетяна Савівна, класний керівник 5-А класу прийяла участь в І турі Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року».      

    

     

     Матеріали, надіслані на даний конкурс зайняли ІІ місце.

     Вітаємо!