24 жовтня – день пам'яті Лук'яна Кобилиці

 

Учні 9 класу, спільно з класним керівником Кочерган Г.О., підготували літературну композицію, присвячену вшануванню пам'яті народного месника на Буковині Л. Кобилиці 

 

Він був чи не єдиним за всю історію австрійської імперії селянином-депутатом і домагався у парламенті скасування кріпацтва та повернення землі селянам. 

Лук’яна Кобилицю  називали «королем гуцулів». Краса і відвага душі відбивались у його непересічній зовнішності. Ось як писав про нього  Іван Франко: «Його лице добродушне, та при тім поважне, з великими блискучими очима, дуже нагадувало лице Христа, як Його звичайно малюють на іконах». І ще: «Це був гуцул, розумний, повний енергії. Вся його постать свідчила про щось незвичайне. Він скидався на людину, що привикла розказувати».

Заступник директора з ВР

І.Ю. Несторяк

Вечір-реквієм, присвячений  Дню Гідності та Свободи

«МИ НЕ ЗГАНЬБИЛИ СЛАВУ НАШИХ ПРЕДКІВ,

НОВИХ ГЕРОЇВ ДАЛИ НЕБЕСАМ»

 

Захід підготували та провели учні  8-Б класу, спільно з класним керівником Верешко С.І.

Флешмоб підготували учні 3 класу

(Керівники: Генцар А.І. та Дроняк Г.В.)

 

Епіграфом заходу були такі слова: «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!» Учні вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні під мелодію гімну Майдану «Пливе кача». Школярі переглянули відеофільм «Зима, що нас змінила» та вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні хвилиною мовчання. Учасники заходу перегорнули сторінки історичних подій на Майдані, акцентували увагу на героїчних подвигах борців – представників різноманітних верств населення та національностей, декламували вірші про героїв Небесної Сотні тощо. На завершення заходу проведено флешмоб «Діти єднають Україну заради гідності і свободи». 

Заступник директора з ВР

І.Ю. Несторяк 

 

 

22 листопада класний керівник 6-Б класу Генцар Т.Д. провела відкриту виховну годину

 

"Добро і милосердя

у твоєму житті!"

 

     З метою виховання в молоді глибоких національно-патріотичних переконань, відданості Батьківщині, відродження духовних і моральних цінностей, толерантності, доброзичливості класний керівник 6-Б класу Генцар Т.Д. провела відкриту виховну годину "Добро і милосердя у твоєму житті!", під час якої обговорювали що таке добро та милосердя, учні виконували різні завдання, вправи тощо. У класі панувала атмосфера любові й доброти. Учні мали змогу переглянути цікаві відеоролики.

           Доброта – це важлива якість людини, особливо в наш час електроніки та егоїзму. Творити добро може кожен, незалежно від віку, умов існування, релігійних вподобань.

            Добро – це та універсальна мова, завдяки якій люди з різних куточків планети зможуть порозумітися одне з одним, це та людська якість, на якій будується світ. Вона має властивість поширюватися і повертатися до того, від кого починалася. Недарма народне прислів’я говорить: «Твори добро, і воно тобі повернеться».

Всі учні 6-Б класу були задіяні у проведенні виховної години.

Сказав Мудрець:

- Живи, добро звершай!

Та нагород за це не вимагай!

Лише в добро  і вищу правду віра

Людину відрізня від мавпи і від звіра.

Хай оживає істина стара:

 Людина починається з добра.

Заступник директора з ВР

І.Ю. Несторяк 

У День української писемності та мови, 9 листопада, всі охочі мали нагоду написати вісімнадцятий радіодиктант національної єдності.

 

 

      Вчителі та 45 учнів Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до написання радіодиктанту національної єдності «Крила України».

 

Цього року диктант називався  «Крила України». Його автором став - викладач, автор підручників з української мови Олександр Авраменко.

Текст «Крила України»

Що спадає на думку, коли чуємо слово «мрія»? Щось піднесене: небо, крила, політ… Недарма саме «Мрією» назвали найбільший у світі літак, сконструйований, до речі, у Києві. Щоб злетів цей велетенський і, на перший погляд, непідйомний залізний птах у синю височінь, свій досвід і талант у нього вклали люди різних національностей. Власне, сила наша в тому, що нас багато і ми різні. А здійснених разом, здавалося б, нездійсненних мрій нам не бракує.

Скажімо, Сергій Параджанов, вірменин за походженням, захопив увесь світ фільмом «Тіні забутих предків», зібравши десятки нагород на численних міжнародних кінофестивалях. Народжена в російському Смоленську Тетяна Яблонська полонила наші душі українськими мотивами, від споглядання яких неначебто очищаєшся й стаєш добрішим. А як не згадати нащадка давнього грузинського роду Iвана Кавалерідзе, якого знають у світі як талановитого українського скульптора, що перетворював мармур на живі фігури?

Упродовж сторіч земля від Сяну й до самого Дону кожного обдаровує творчими крилами. Головне – усім нам робити свою справу з любов’ю, відчувати політ, і тоді обов’язково мрія здійсниться!

164 слова

Заступник директора з ВР

І.Ю. Несторяк 

ВІТАЄМО 

Дарину Поліщук, ученицю 9 класу із перемогою (ІІ місце) в секції "Графічний редактор Paint ” на обласному етапі конкурсу юних програмістів "Байт", що проходив на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді 25 жовтня 2018 року (Керівник Косар М.С.)

 

Нових здобутків та перемог!!!

 

Сьогодні, 26 жовтня

до Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітав з благодійним концертом Святослав Край. 

 

 

Нами зібрано 4300 грн.

Кошти передані воїнам, які перебувають в зоні АТО

17 жовтня у Сергіївському будинку культури зібралося 12 талановитих дітей освітніх закладів району для участі у фестивалі-конкурсі «Перлини гір».

Цьогоріч нашу школу представили у двох вікових категоріях троє учениць: Фокшек Ангеліна (молодша 9-11р.), Маковійчук Олександра та Маковійчук Анастасія (середня 12-14р.).

Конкурсантки продемонстрували свої здібності у трьох номінаціях: «Художнє читання», «Вокал», «Хореографія».

Діти показали високий виконавський рівень  та за рішенням журі були нагороджені грамотами.

Ангеліна та Олександра вибороли – ІІІ місце

Анастасія – ІІ місце.

Бажаємо дівчатам натхнення та нових перемог!

 

ВІТАЄМО!!!

Заступник директора з ВР

 

І.Ю. Несторяк

Поїздка у с. Селятин. Учні 7 класу поспілкувалися з прикордонниками та відвідали місцевий звіринець.

День УЧНІВСЬКОГО

 

САМОВРЯДУВАННЯ 

 

та ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

 

у школі!!!

 

       Учитель… Таке ніжне, світле, слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине, як та провідна зірка, що осяює путь. Але, водночас, це слово закликає до праці, до дії, до творчого пошуку й самовизначення.

       З нагоди Дня працівників освіти 5 жовтня у Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено свято «Уклін вам до землі, любі вчителі».

    Це  довгоочікуваний день у житті кожного школяра – День самоврядування, коли вчителі віддають своє кермо правління учням 11 класу. Традиційно одинадцятикласники провели 4 урок у 1-10 класах. Після уроків – святковий концерт з віршами, піснями, танцями й жартівливими сценками.

    Свято було душевним, добрим і теплим. Вчителі отримали багато позитивних емоцій, а учні хороший досвід.

                                   Щиро дякуємо вам, дорогі наші учні!

А також класним керівникам 9,11 класів Кочерган Г.О., Прокопюк П.О., музичному керівнику Самашко П.В. за допомогу в організації заходів до Дня вчителя!!!

Заступник директора з ВР 

Несторяк І.Ю.

 

Виховний захід 

 

"Василь Сухомлинський -

 

учитель, герой і поет",

присвяченний 100-річчю від Дня народження В.Сухомлинського

 

Підготувала та провела

Говдан О.В., вчитель української мови та літератури,

спільно з учнями 9 класу

 

Василь Олександрович любив дітей і написав для них багато-багато цікавих казок: про ласкаве сонечко і м'яку зелену травичку, про працелюбних мурашок і веселого метелика, про кращі риси людини, про дітей. В його казках переважає доброта, бо сам він був доброю людиною і хотів, щоб діти, виросли добрими, чуйними, працьовитими, щоб любили тата й маму, свою рідну домівку і нашу велику прекрасну Батьківщину. В.О.Сухомлинський говорив: «Що було найголовнішим у моєму житті? Не роздумуючи, відповідаю: Любов до дітей». 

 

Василь Сухомлинський автор 41 монографії і брошури, більше 600 статей, 1200 оповідань і казок. Загальний тираж його книг становить близько 4 млн. екземплярів на різних мовах народів світу.

 

                         Учитель, герой і поет
 З серцем палаючим Данко

Справжній палкий гуманіст
      Щастя творив до останку.
                        Григорій Орел

 

Свято-ярмарка

 

"Щедра осінь"

 

Осінь… Убрала золотом сади, ліси, парки і струшує додолу жовте листячко.

З давніх-давен у народі відзначають свято осені. 
   21 вересня вся шкільна родина Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів зібралася на веселий, яскравий осінній ярмарок «Щедра осінь», після якого було проведено флешмоб, присвячений Дню Миру "Діти України за МИР!". 

На святі учні розповіли цікаві факти про овочі та фрукти (які напередодні обрали для захисту),  лунали українські пісні, частівки, вірші, а під час ярмарку кожен зміг купити млинців, пиріжків, печива, цукерок та багато смачної домашньої  випічки. Почесне місце займали на столах осінні дари саду: червонобокі яблука, запашні груші, виблискували проти сонечка грона винограду та калини. 

А винагородою для всіх учасників ярмарку стало яскраве сонечко, яке посилало щедро на землю свої промені, даруючи кожному тепло й радість щедрої осені.

Під час благодійного ярмарку зібрано 4272,50 грн. 

Ірина Несторяк,

 заступник директора з ВР

 

 

 

 

 

Флешмоб

 

до Дня Миру

 

 

"Діти України за МИР!"

 

 

Сьогодні, 1 вересня 2018 року, пролунав перший дзвоник, який розпочав новий навчальний рік.

 

До нашої шкільної родини приєдналося

23 учнів-першачків. 

Ось перший дзвоник гучно вам лунає, -
Це школа щиро кожному бажає
Навчатись із натхненням, із любов’ю,
І бути всім родиною одною.

Заступник директора з ВР

 

І.Ю. Несторяк