Протягом тижня української писемності та мови  у школі проведено флешмоб "Я розмовляю українською мовою, тому що...", виставку стінгазет, конкурс ім. П.Яцика, відкриті уроки тощо.

У День української писемності та мови, 9 листопада, всі охочі мали нагоду написати радіодиктант національної єдності. Цьогоріч радіодиктант написало 36 учнів нашої школи.

Диктант називався «Наші пісні». Його текст прочитав доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, теле- і радіоведучий Олександр Авраменко.

Сімнадцятий Всеукраїнський радіодиктант національної єдності 9 листопада, крім України, писали в Латвії, Литві, Португалії, Словаччині, Румунії, Казахстані, Китаї, Аргентині, США та Канаді. Цього року організатори події – Українське радіо – запросили до написання радіодиктанту посольства України за кордоном, іноземні дипломатичні представництва в Україні та міжнародні культурні інституції. Загалом було надіслано 35 запрошень.

Наші пісні

Ми живемо у світі, де співіснує безліч ритмів: клепання коси, тупіт копит, і дзюрчання молока у відрі, і хлюпання морських хвиль, і перестук поїзних коліс, і цокання годинника. Обдарований музикальним слухом, наш народ тонко відчуває всі ритми, тому й витворив близько трьохсот тисяч народних пісень, якими зачаровує весь світ. Їх у нас сила-силенна на будь-який смак: хлопцям подавай “Ой на горі та й женці жнуть”, а дівчатам – “Цвіте терен”.

Американцям і не лише їм важко уявити Різдво без “Колядки дзвонів” – пісні, слова якої покладено на музику славетного українського композитора Миколи Леонтовича. Наш “Щедрик” прикрашає такі всесвітньо відомі фільми: “Гаррі Поттер”, “Сам удома”, “Загублений у Нью-Йорку”.

А чи знаєте ви, що в космосі першою прозвучала українська пісня “Дивлюсь я на небо…”? Понад півстоліття тому її виконав наш земляк – космонавт Павло Попович. Напевно, автор пісні Михайло Петренко й не сподівався, що його творіння звучатиме аж за небом, де навіть сокіл не літає.

 

Наші пісні з будь-якими мотивами: чи з пристрасними карпатськими ритмами у виконанні Руслани, чи з тривожними кримськотатарськими інтонаціями Джамали – долають усі кордони без віз, бо в них – жива душа народу України.

Цікаво та захоплююче у школі проведено декаду математики та інформатики. Вчителями Кимович М.О., Косар М.С. та Бідочею Т.С. проведені  творчі заходи, з метою зацікавлення учнів до даних предметів. Декада розпочалася з конкурсу  малюнків «Числа… Числа… Числа…» та стінгазет «Світ комп’ютерів очима дітей». Було проведено: розважальну математичну гру «Парі», гру «Мандрівка в країну «Математика»», урок-дискусію «Безпечний інтернет» тощо. На тематичній лінійці підведено підсумки конкурсів та ігор. Переможців нагороджено грамотами та призами.

Заступник директора з виховної роботи

І.Ю. Несторяк

ДЕКАДА

 

ІСТОРІЇ РІДНОГО КРАЮ ТА

 

УКРАЇНОЗНАВСТВА

 

 

 З 02.10 до 13.10.2017р. у Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходила декада історії рідного краю та українознавства під керівництвом вчителів історії та українознавства (Штефуряк У.М., Верешко С.І., Кочерган Г.О.). Протягом декади були проведені цікаві й захоплюючі конкурси, ігри та забави. Спільно з учнями 5-11 класів проведено:

 - виставку малюнків "Рідну землю, де живемо, Україною зовемо".

- вікторину "Чи знаєш ти свій край?"

- гру "Найкращий історик"

- гру "Слабка ланка"

- екскурсії до садиби Л. Кобилиці (хутір Красний Діл) та музею ім. Л. Кобилиці (с. Сергії)

- усний журнал "Покрова - заступниця українського козацтва"

- флешмоб "75 УПА"

- Козацькі забави.

На загальношкільній лінійці підведено підсумки декади. Переможцям, активним учасникам конкурсів Уляна Миколаївна підготувала грамоти та цінні подарунки.

Заступник директора з виховної роботи

 І.Ю. Несторяк

 

ДЕКАДА МАТЕМАТИКИ

 

«Предмет математики настільки серйозний, що корисно не втрачати можливостей зробити його цікавим»

Блез Паскаль

З 06 до17 лютого цікаво й захоплююче проведена декада математики під девізом:

«Не махай на все рукою,

не лінуйся, а учись.

Бо, чого навчишся в школі,

знадобиться ще колись!»

Протягом декади вчителі математики Кимович М.О. та Бідоча Т.С. підготували й провели цікаві заходи: гра «Найрозумніший» (5 клас); інтелектуальна гра «Математичний зорепад» ( 7-8 класи); розважальна гра «Математичні перегони» ( 6-А та 6-Б класи); усний журнал «Цікавинки з життя видатних математиків» (11 клас); розважальна гра «Хто візьме гору: дівчата чи хлопці?» ( 9-10 класи).

Учні прийняли активну участь у підготовці та проведенні заходів, які  надали можливість кожному розкрити свої організаторські, творчі, інтелектуальні здібності, проявити інтерес до вивчення математики та відчути себе талановитою особистістю.

Тобі, математико, наші вітання.

Ця декада нас збирала на різні змагання.

Всі команди добре грали,

Хоч без досвіду гравці,

Відповіді показали,

           Що вони всі – молодці.

Заступник директора з виховної роботи

І.Ю. Несторяк