ПРОЩАННЯ ЗІ ШКОЛОЮ. ВИПУСКНИЙ БАЛ

11 клас

 

Сьогоднішнє свято – це підсумок пройденого шляху, прощання  з безтурботним дитинством, зустріч світанкових промінців юності.

Існує легенда, що коли Господь Бог створив світ, то покликав до себе першу людину – Адама. І при цьому почав давати імена кожній тварині, рослині, дереву, квіточці, билинці, розповідати для чого призначені. Говорив довго, доки вони себе пам’ятали. Тільки одна квіточка стояла мовчазна. В неї були великі блакитні очі і золоте серце. Вона в блаженному захваті не могла нічого запам’ятати, всіх забула, крім творця.

Опустивши до землі свої чарівні вії, залилася рум’янцем, голуба квіточка звернулась до Бога, попросила пробачення, що не могла відірвати від нього погляду і забула саму себе. Вона по доброму просила творця повторити її ім’я.

Творець неба і землі поглянув на цю квіточку і промовив: «Вини твоєї немає в тім, що ти забула саму себе, мене тільки незабудь», і пішов. Квіточка залишилася бути красивою і веселою. Стала всіма улюбленою. І за любов до себе її назвали прекрасним іменем «незабудка».

 

А сьогодні випускники, теж є прекрасними незабудками. Школа Вас завжди буде пам’ятати веселих і сумних, бешкетливих і слухняних, ввічливих і розумних.

 

 

 

 

ПРОЩАННЯ З ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ

 

         Ось і прийшов цей святковий день. На вулиці світить яскраве сонце, співають пташки. Час летить невблаганно і змінює все, що нас оточує. Життєва дорога людини також мінлива і нелегка, несе в життя і сум і радощі. Все має початок і кінець. Не можна сказати, що закінчується дитинство  дітей. Однак сьогоднішній день проводить невидиму межу між дитинством і юністю. Адже це свято – випускний  4-го класу.

       Незабаром продзвенить для вас останній дзвінок, який випустить вас із початкових класів і покличе в серйозне життя старшокласників. Залиште вчительці початкових класів Генцар А.І. свої пустощі, неслухняність, свої перші дитячі радощі, свої добрі серця. Нехай в її пам’яті,  і в вашій буде тільки все хороше і привітне.

Учися, дитино, бо вчитися треба,

Учися, голубко, бо розум не спить.

Хай сила і воля, і дух росте в силу,

Для життя, для світу треба все вчить.

Учися, дитино, бо світ цей – не батько,

Широкий, розлогий, мов поле в степу.

Знайти в нім дорогу лише той потрапить,

Хто служить науці, хто вчиться в житті.

Учися, дитино, - бо доля – не мати,

Шукать її треба: сама не прийде.

А той її має, той її знає

Кому розум сонцем в голівці зійде.

ОСТАННІЙ ДЗВІНОК 27.05.2016р.

     Ось і настало таке довгоочікуване для дітвори Свято останнього дзвоника. Цього дня завжди все здається якимось особливим. Незвично посміхаються маленькі першачки, бо ж попереду такі вже бажані літні канікули. Незвично дивляться на свою рідну школу випускники, бо вже завтра залишають її стіни. Незвично оглядають своїх діток батьки та вчителі, бо ще одну сходинку пройдено, ще одну сторінку перегорнено.

Останній дзвінок сьогодні пролунав для 20 випускників. У доросле життя їх проводжали класні керівники, батьки, дирекція та педагогічний колектив Сергіївської ЗОШ, а також гості, що завітали до нашої школи.

На нашому святі присутні:

- Калініна О.Д., фахівець відділу освіти;

- Басюк Ю.Д., капітан Збройних Сил України Путильського райвійськкомату;

 

- Фошка Р.М. та Фокшек І.М. - воїни-односельчани, учасники бойових дій в зоні АТО.

Директор школи Вовк В.М. привітав випускників та всіх учнів із завершенням навчання, вручив школярам нагороди і подяки за перемогу в різноманітних конкурсах та успіхи в навчанні.

А далі ніби переплелися слова вітань і вдячності, сльози радості і суму, переливи голосистого дзвоника, що комусь засвідчив кінець навчального року, а випускникам початок нового дорослого життя.

 

 

Любі діти, шановні гості, вчителі, батьки! 

 Дозвольте щиро привітати Вас із святом Останнього дзвоника. 

 Нехай для всіх нас літній відпочинок буде радісний, безтурботним та цікавий. 

 А останній дзвоник пролунає в кожному серці вірою і надією у завтрашній день.

  

Шановні вчителі!

 Дякую Вам за вашу самовідданну працю, за турботу і знання, 

 які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, 

невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість.

 Бажаю вам життєвих сил і натхнення, 

здійснення планів і задумів і в особистому житті, і на професійній ниві.    

  

Шановні батьки! 

 Вітаємо вас із цим святом. Здоров’я Вам, сили, терпіння і розуміння.

 Дякую Вам за увагу і підтримку, за щоденну невтомну турботу про своїх дітей.

 Особливо хочеться привітати учнів 4-х і 9-х класів. 

Ви сьогодні теж випускники. Учні 4-х класів скоро стануть 5-ти класниками. 

 А для декого із 9-го класу сьогодні востаннє пролунає шкільний дзвоник. 

 Бажаємо вам успіхів і перемог, здійснення ваших мрій.

 

 Дорогі одинадцятикласники!

 В цей день всі дивляться на вас.

      Начебто зовсім недавно ви боязко увійшли в 1-ий клас,

      а вже сьогодні для Вас продзвенів Останній дзвінок.

      Нехай шкільні роки назавжди залишаться у Вас у пам’яті. 

      Нехай вас завжди супроводжує міцна шкільна дружба.

Нехай знання, отримані в школі неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, 

      допоможуть вам досягти омріяних вершин у майбутньому.

      Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, 

     і Вітчизна покладають на вас великі сподівання. 

      Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, 

      які вкладали у Вас усю свою любов, доброту та щедрість.

      Бажаю вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.

1 квітня – не тільки День Сміху,

а також Міжнародний день птахів.

Чому ж для птахів зробили окремий день та ще й Міжнародний?

Що він означає і чому птахи потребують особливого піклування? 

 
   
 

Згідно досліджень вчених-орнітологів, у світі за останні 400 років повністю зникло майже 100 видів птахів, багато видів перебувають на межі вимирання.

1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція про охорону птахів. Як наслідок, з’явився день захисту птахів. В Україні цей день відзначають, насамперед, школярі та молодь, виготовляючи шпаківні та годівниці для птахів.

Вже стало гарною традицією зустрічати Міжнародний день  птахів у Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під керівництвом вчителя біології Вовк Ю.М. у школі були проведені різноманітні заходи: вікторини, ігри, акції «Годівничка» та "Шпаківня",  а для наймолодших школярів учні 8 класу провели пізнавальні уроки: Різун Тетяна та Євенчук Назар – 4 кл.; Чопа Ганна, Іліщук Ульяна –  3 кл.; Косович Борис, Кіндратяк Юрій та Калинич Василь – 2 кл.; Файчук Марина та  Боцвин Олександр – 1 кл., де розповідали дітям, яку надзвичайно важливу роль птахи відіграють у природі та сільському господарстві, пояснили, чому важливо допомагати птахам.  Восьмикласники в цікавій формі розповіли присутнім про життя наших пернатих друзів, підготували народні прикмети, пов’язані із птахами, загадки, легенди, кросворди, звернули особливу увагу на необхідність бережливого ставлення до природи та познайомили учнів із птахами, які занесені до Червоної книги України.

Причина зрозуміла – птахи є вірними друзями людини в боротьбі зі шкідниками. Саме від птахів залежать врожаї у наших садах та на полях. Тож птахів треба захищати, турботливо піклуватися про них та берегти, особливо ті види, які занесені до Червоної Книги.

Кожне дерево, пташка, квітка є часткою природи нашої Батьківщини. Ще з давніх давен наші пращури весняними днями вітали потоки крилатих мандрівників, які поверталися додому з теплих країн – Середньої Азії, Близького Сходу та навіть Африки! Вони ліпили з тіста жайворонків, славили птахів у піснях, вивішували на деревах циліндричні ящики з кори та кріпили дерев’яні колеса з возу на стовпах.

 

Природа – наш дім, в якому ми живемо. Дім, частинкою якого ми з вами є. І від того, як ми будемо в цьому домі жити, як ми будемо себе в ньому поводити, і залежатиме життя на планеті.

Українознавча гра

"МОЯ КРАЇНА - УКРАЇНА"

 Під керівництвом вчителя українознавства Верешко С.І. у школі було проведено українознавчу гру "Моя країна - Україна", в якій взяли участь 4 команди:

- команда 5-А кл. - "Калина";

- команда 5-Б кл. - "Українознавці";

- команда 6 кл. - "Всезнайки";

- команда 7 кл. - "Смайл".

        Учні демонстрували знання у різних конкурсах: "Представлення", "Подорожуємо Україною", "Знавці прислів'їв", "Квіти для віночка", "Крученики", "Забавлянки від бабусі Мар'янки", "Славетні українці", "Народознавчий".

                   У напруженій боротьбі перемогу здобула команда "Всезнайки".

           ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

 

Відповідно до плану роботи Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів  з 29.02  до 04.03.2016 року в школі вчителем інформатики – Косар М.С. був спланований та вдало проведений Тиждень  інформатики, з метою – залучити якнайбільшу кількість учнів  до позакласної роботи, пов’язаної з даним предметом, виявити обдарованих дітей та згуртувати в роботі під гаслом   «Хто володіє інформацією, той володіє світом!».

До проведення заходів, які сплановані в рамках Тижня інформатики, були залучені учні початкової, основної та старшої школи.

Протягом Тижня кожен учень мав змогу проявити свій талант у таких заходах:

1.                     Конкурс малюнків, стіннівок, малюнків у графічному редакторі Paint «Інформатика навколо нас» (2-11 кл.);

2.                     Вікторина «Ребусляндія» (5-11 кл.);

3.                     Інтелектуальні ігри: «Подорож до Комп’ютерленду» (2-4 кл.); «Наш друг та помічник – комп’ютер» (5-7 кл.); «Золотий диск» (9 кл.);

4.                     Конкурси: «Підкаже інтернет» (9-11 кл.); чемпіонат «Тренажер клавіатури» та «Редагування тексту» (5-11 кл.);

5.                     КВК «Комп’ютерні генії» (11 кл.).

Коридори школи, прикрашені стіннівками, малюнками, перетворилися на великий кабінет інформатики. Конкурси були цікавими, пізнавальними та захоплюючими.

Всі учасники нагороджені подяками, грамотами, а команди 11 класу «Вірус» та «Лінукс» (КВК «Комп’ютерні генії») отримали ще й солодкі призи.

Такі заходи посилюють інтерес до предмета, дозволяють повірити у свої сили, знайти для себе щось нове і несподіване.

Предметний Тиждень інформатики пройшов змістовно та цікаво, залишивши позитивні враження і в учнів, і у вчителів. 

Декада «Т.Г. Шевченко – син українського народу»

(29.02-11.03.2016)

Навесні, коли тануть сніги

І на рясті заграє веселка,

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуємо пам'ять Шевченка.

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка,  славетного і  величного митця, людини планетарного масштабу. 

У Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 29.02 до 11.03.2016р. проходила декада «Т.Г. Шевченко – син українського народу».

Відкрито декаду парадом малюнків, стінних газет «Тарас Шевченко поміж нас».

Протягом Шевченківських днів вчителями-словесниками були проведені тематичні уроки та усні журнали, виховні бесіди, міні-твори, диктанти, поетичні хвилинки, вікторини, присвячені вшануванню життя і творчості Т.Г.Шевченка.

Українська символіка, колоски пшениці,  вишиті рушники, книжкові виставки, портрети Шевченка, стіннівки, учнівські малюнки прикрашали класні кімнати, коридори школи та бібліотеку. Звучали записи пісень на слова Тараса Шевченка.

На завершення декади проведено конкурс читців «Час поезії», де учні декламували свої улюблені вірші Т. Шевченка.

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне.

 

Живе Кобзар у пам’яті народу, 
Живуть його слова, і мрії, і думки. 
Хоч зазнавав великі перешкоди, 
Та спадщина його сягла віки
!

Невмируще слово Лесі Українки

«Ні! Я жива!

Я буду вічно жити!

Я в серці маю те,

що не вмирає…

25 лютого виповнилося 145 років від дня народження видатної української письменниці Лесі Українки. Ми всі знаємо її чудові вірші, оповідання та п’єси, в тому числі на основі українського фольклору. Саме тому учні 7 класу Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом класного керівника, вчителя української мови та літератури підготували та провели літературну композицію «Невмируще слово Лесі Українки».

Захід розпочався вступним словом вчителя. Марія Василівна розповіла про відому українську поетесу Лесю Українку, вказала на те, чому ми повинні вшановувати її пам'ять, ознайомила присутніх з фотосвітлинами, а також показала збірки її творів тощо. У залі запанувала творча літературна атмосфера.

Протягом заходу учні 7 класу розповіли про життєвий та творчий шлях Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач), декламували її вірші. На свято завітали також і літературні персонажі Лесиних творів. Христина Галиця та Іван Ністор вдало перевтілилися в Мавку та Лукаша з «Лісової пісні». Супроводом розмови Мавки була гра на сопілці Лукаша, яка й пробудила її від зимового сну.

Леся Українка протягом заходу була з нами, вона завжди буде з нами, бо в її творах не лише Україна, а, здається, весь світ мандр, світ переживань, світ, про який вона мріяла, яким жила та творила. Нехай же звучить серед нас слово Лесі і слово про Лесю, як шана наша пам’яті її великій.

Пройдуть роки, десятиліття, століття, а Ле­сина поезія буде жити, бо: «Від юних літ і до останнього подиху стояла наша прекрасна Леся Українка з вояцьким щитом у руці на стражі правди і добра, мов легендарна дівчина-витязь, закута в кольчугу свого безстрашшя, гідності і правоти».

 Твій голос в пісні нашій, в нашому житті,

                      Твоя зоря цвіте над рідним краєм.

                      Так! Ти жива! Ти будеш вічно жити!

                            Ти в серці маєш те, що не вмирає.

Заступник директора з ВР

І.Ю. Несторяк 

 

Я + ти

Що знають люди про любов?

І як про неї говорити?

Немає слів, немає мов,

Щоб почуття це зрозуміти.

Цими словами розпочався в нашій школі літературний вечір «Нехай вогонь кохання у серцях палає…». Ініціювали його проведення учні 10 класу та класний керівник Кимович М.О. На вечорі учні та вчителі звернулися ще раз до невичерпної скарбниці людства – літератури, а також пройшлися дорогами доль великих людей, щоб показати і зрозуміти красу людських почуттів.

Кажуть, що світ існує завдяки любові. Саме любов спонукає робити добрі справи,  надихає творити прекрасне, робить нас сильнішими, добрішими.

Перші несміливі почуття зароджуються в шкільному віці. Дівчатам хочеться бути красунями: крадькома нафарбовані вії, нігті, губи – все для того, щоб їх помітив той, через кого не спиться чомусь ночами, на чию сторінку заходиш «В Контакті»,  ретельно вивчаючи всіх його друзів-дівчат, підсвідомо вбачаючи  у кожній суперницю.

Когось шкільна закоханість просто окрилює, адже хочеться бути кращим у всьому: в навчанні, в роботі, бути лідером у колективі.

В  інших – з точністю до навпаки. Повна апатія, втрата апетиту, настрою, і, як наслідок – «лебеді кохання» (тобто двійки) у класному журналі.

Саме такому світлому почуттю присвячений святковий вечір до Дня всіх закоханих, який пройшов у нашій школі 15 лютого. Учениці 10 класу розповіли про те, з якого часу та звідки походить традиція святкування Дня кохання. Декламували листи кохання найвідоміших пар світу, літературних героїв. А під кінець заходу заступником директора з виховної роботи І.Ю. Несторяк було проведено конкурс «Романтична пара», в якому взяли участь 4 пари нашої школи:

Киверо Владислав (11 кл.) та Іліщук Христина (11 кл.);

Генцар Олег (9 кл.) та Кермач Тетяна (9кл.);

Сорочан Владислав (9 кл.) та Боцвин Мар’яна (11 кл.);

Ігнатюк Олександр (9 кл.) та Чокан Анастасія (9 кл.).

Щоб вибороти титул «Романтична пара», учасникам довелося доводити свої вміння та знання у різних конкурсах: інтелектуальний, театральний, пісенний, мистецький, танцювальний та ін..

Протягом вечора у залі панували: весняний настрій та романтична піднесеність. Глядачі шаленими оплесками підтримували кожну пару. А переможцями стали – Сорочан В. та Боцвин М. Проте ніхто не покинув зали ображеними, адже кожна  пара здобула свій титул: Киверо В. та Іліщук Х – «Ромео та Джульєтта», Генцар О. та Кермач Т. – «Валенти і Валентина», Ігнатюк О. та Чокан А. – «Майстер і Маргарита».

Я ще раз з упевненістю можу сказати: «Все починається з любові!».

Заступник директора з виховної роботи

І.Ю. Несторяк

 

 

Засвітила зірка ясна,

Привітай Дитя століть.

Заспіваєм з небом разом,

Йому славу.

Зірка землю освітила,

Змінить світ в цей день святий.

Бо прийшла велика сила,

Народився Божий Син.

Проведення свята колядок і щедрівок «Ходить селом коляда», вже стало традиційним та довгоочікуваним у нашій школі.  Такий захід – гарна нагода віддати шану народним традиціям та продемонструвати знання звичаїв, пов’язаних зі святкуванням Різдва Христового, а також артистичні здібності та таланти. Колядки, щедрівки та народна творчість допомагають вивчити, пізнати стародавню історію наших предків, багату культуру, вірування, світогляд українського народу. Учні школи здивували і порадували всіх присутніх рідкісними колядками та щедрівками. Адже найважливіше, щоб різноманіття колядок та щедрівок передавалося з покоління в покоління.

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

З НОВИМ РОКОМ! 

Мавпочка Червона,

та ще й Золотенька,
Прийшла до нас в гості,

та ще й не одненька.
Притягнула купу снігу, іграшок, прикрас,
Хай у
цьому році

 все буде гаразд!

 

 

 ДЕНЬ

 

 СКОРБОТИ...

„У той рік заніміли зозулі, накувавши знедолений вік”, - таку назву мав день Скорботи по вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні, що пройшов у нашій школі.

…То був страшний навмисний злочин,

Такого ще земля не знала,

Закрили Україні очі.

А душу міцно зав’язали…

27 листопада педагогом-організатором Дроняк Г.В. та учнями 7, 9-А класів проведено лінійку Пам’яті "Час зупинись… Люде, слухай… Слухай і пам’ятай”, на якій учні 5-11 класів отримали інформацію про причини і наслідки Голодомору, вшанували пам'ять жертв геноциду хвилиною мовчання.

Під час лінійки Пам’яті, увазі присутніх було запропоновано перегляд документальних  відео- та фотоматеріалів, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках.

 В уяві кожного постали жахливі картини знущання над українцями, опухлі і змучені від голоду діти, дорослі, люди похилого віку.

По класах пройшли виховні бесіди „Голгофа голодної смерті”,  «Пам’яті невинно убієнних», «Запали свічку пам’яті» та ін.

Шкільна бібліотека не залишилася осторонь: бібліотекар організувала книжкову виставку на тему «Голодомор – геноцид української нації».

Тож пом’янімо жертв Голодомору в Україні. Хай у кожному місті й селі, в кожній оселі, в кожній родині старий і малий схилить голову перед пам’яттю невинно вбитих голодом,  поставить свічку перед образом Божим. Хай ця хвилина увійде в наші серця тихою молитвою, очистить наші душі від зла.

За жінок, чоловіків, дітей;

За малих, дорослих і старих

Не співала півча похоронна,

Не  лунали дзвони за впокій…

Ні труни, ні хрестів, і ні тризни.

Прямо в яму, навіки віків.

Чорна сповідь моєї Вітчизни,

 І її затамований гнів.

Ірина Несторяк,

заступник директора з ВР

9 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ПИСЕМНОСТІ ТА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

«Мово наша мово, мово калинова…»

Саме під таким девізом був проведений в 
Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів «Тиждень української мови та літератури» (9.11-13.11). Предметний тиждень уже традиційно приурочений Дню української писемності та мови – святу, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

В рамках предметного тижня був проведений усний журнал для учнів 5–8 класів Від Нестора Літописця до ХХІ століття». Учні дізналися про киянина, послушника Києво-Печерської лаври, автора «Повісті врем'яних літ» Преподобного Нестора Літописця, на честь вшанування пам'яті якого було встановлено День української писемності та мови.

Для учнів 9–10 класів була проведена прес–конференція, де старшокласники виступили із власними дослідженнями, в яких розповідали про історію виникнення мови, письма.

Серед учнів початкових класів проведено конкурс на кращого читця віршів про рідну мову «Поетичне джерело». Учні із задоволенням декламували вірші про рідну мову.

10 листопада – день відкритих дверей «Гостинно запрошуємо на урок української мови». Цього дня всі бажаючі могли відвідати будь-який урок української мови.

Вже традиційним стало написання радіодиктанту національного єднання до Дня української писемності (09 листопада). Цьогоріч диктант писали 42 учнів школи.  

Бібліотекар школи О.Г. Александрюк підготувала виставку книжок «Як парость виноградної лози плекайте мову…».

Як продовження Тижня української мови став І етап (шкільний) Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика. Цей конкурс є вже традиційним у навчальному закладі. Нинішнього року в конкурсі взяло участь більше 30 юних мовознавців.

Такі заходи поглиблюють знання дітей із української мови та літератури, сприяють розвитку творчих здібностей, викликають бажання примножувати  національні традиції, берегти материнську мову, виховують любов до рідного краю. 

Ірина Несторяк,

 заступник директора з ВР

Урочистий вечір "Ніхто не забутий, ніщо не забуто"

(до Дня захисника України)

Найцінніше, що є в нашому житті - це мир, спокій і стабільність, а тому не випадково День захисника України має славну історію. Як би не називалося це свято, воно завжди буде символом мужності, самовідданості, гідності і честі. За нашу рідну Україну, що зберегли за всі віки - низький уклін і тричі "СЛАВА!" вам, наші славні захисники!

13 жовтня проведений урочистий вечір "Ніхто не забутий, ніщо не забуто", присвячений Дню захисника України. Щирі вітання зі святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі, лунали від учнів Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Протягом вечора учні співали патріотичних піснень, читали вірші, показали хореографічні номери, приурочені цьому святу; хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблим воїнам.

До Дня захисника України учнями школи зібрано 805 кришечок на протези воїнам АТО.

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.

Одна від Заходу й до Сходу, володарка земель і вод –

Ніхто не ділить хай народу, бо не поділиться народ.

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина, Україно, бо ти на світі в нас одна.

Ірина Несторяк,

заступник директора з ВР

Святковий концерт «З Україною в серці»

За ініціативою лідерів учнівського самоврядування, а саме: комісії з питань партнерства та комісії з питань культури та дозвілля, було організовано святковий концерт «З Україною в серці». Учні школи побували в селі Фошки, селі Рипень, селі Сергії та виступили з святковою програмою перед громадами даних сіл. Святковий концерт у с. Сергії супроводжувався презентацією «Сторінками шкільного життя», де на фото всі присутні мали змогу побачити життя учнів Сергіївської школи.

Зі сльозами на очах слухали вірші Олени Генцар, учениці 11 класу «На місячній доріжці» та Христини Галиці, учениці 7 класу, а вірші Антоніни Трач «Будете у горах» та Анастасії Маковійчук «Хитра киця» викликали радість та посмішки.

Зачарували слухачів гарним виконанням пісень:
   Олександр Киверо (6 клас) «Козаки», «Я іду по місту», 
   Чучко Марина (7 клас) «А я живу на Україні»,
   Марія Генцар (5-Б клас) «Моє ім’я Батьківщина», 
   Христина Галиця (7 клас) «Рідна Україна», 
   Антоніна Трач (7 клас) «Україна понад усе».
   Квартет дівчат 10 класу у складі Савчук Наталії, Калинич Наталії, 

Вовчук Маргарити, Рубан Анастасії, який виконав пісню «Лише у нас на Україні»

З подивом та захопленням спостерігали за танцями дівчат 7 класу «Подих осені», Анастасії Маковійчук (4 клас) «Рок-н-рол» та дівчат 11 класу «Ексі-денс».

Святкова програма закінчувалась гучними оплесками, веселими посмішками, словами вдячності та запрошенням виступати ще. 

Ірина Несторяк,

заступник директора з ВР

   Фестиваль-конкурс  "Перлини гір"

     7 жовтня юні таланти нашої школи взяли участь у районному етапі фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості "Перлини гір" у трьох вікових категоріях: молодша (Маковійчук Анастасія, учениця 4 класу),

середня (Трач Антоніна, учениця 7 класу),

старша (Генцар Олена, учениця 11 класу).

     Дівчата продемонстрували свої вміння в номінаціях: "Вокал", "Художнє читання" та "Хореографія".

     За результатами конкурсу:

Анастасія Маковійчук здобула ІІ місце,

Антоніна Трач - ІІІ місце,

Олена Генцар - І місце.

     Вітаємо!!!

Ірина Несторяк,

 заступник директора з ВР

Свято-ярмарка "Щедра осінь"

 

Осінь… Убрала золотом сади, ліси, парки і струшує додолу жовте листячко.

З давніх-давен у народі відзначають свято осені. 
18 вересня вся шкільна родина Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів зібралася на веселий, яскравий осінній ярмарок «Щедра осінь». 

На ярмарку лунали українські пісні, частівки, учні 7 класу привітали всіх зі святом, а потім кожен зміг купити млинці, пиріжки, печиво, цукерки та багато смачної домашньої  випічки. Почесне місце займали на столах осінні дари саду: червонобокі яблука, запашні груші, виблискували проти сонечка грона винограду та калини. 

А винагородою для всіх учасників ярмарку стало яскраве сонечко, яке посилало щедро на землю свої промені, даруючи кожному тепло й радість щедрої осені.

Ірина Несторяк,

 заступник директора з ВР

ДЕНЬ ЗНАНЬ

 01.09.2015 н.р.

Знання– це скарб, а вміння  вчитись ключ до нього.

День знань – хвилююче свято для всіх. В цей день у школах  проводять урочисті заходи. Сьогодні у нашій великій родині, у спільному шкільному домі, як і по всій Україні, велике свято День Знань!

Учні школи з веселими посмішками та радістю на обличчях зустріли новий 2015/2016 навч. рік.

1.       Урочисту лінійку, присвячену Дню Знань було розпочато о 9.00 год.

2.       На святковій лінійці були присутні: 

Каптарь І.П.  – виконуючий обов’язки  начальника управління пенсійного фонду; 

Логош В.М. – секретар Сергіївської сільської ради;

Фошка Руслан – учасник бойових дій в зоні АТО;

Фокшек Ілля – учасник бойових дій в зоні АТО.

3.       До навчання приступили  242 учні  (з них - 3 учні інд. ф. навч.):

23 учні – 1 клас;

8 учнів  – 10 клас.

4. Після урочистої лінійки було проведено з учнями 2-11 класів флешмоб "Україна - незламна", загальношкільні батьківські збори, перший урок "Славетні буковинці. Життя і долі".

Ірина Несторяк,

 заступник директора з ВР