ПРОЩАВАЙ,  11 КЛАС

      (Випуск, 2017)

За 11 років вони навчались приблизно 3003 днів, провели 1188 канікулярних днів, відсиділи на 18018 уроках.

 Скільки різних свят пройдено в шкільній родині за час навчання учнів з першого до одинадцятого класу?.. Деякі з них промайнули без уваги, з інших залишаться фрагменти, і лише свято «Прощання зі школою» в пам’яті випускників та їх батьків назавжди.

Сьогодні наших випускників  прийшли привітати вчителі, батьки, дідусі, друзі, родичі та колишні однокласники, які попрощалися зі школою після 9 класу.

Зворушливими та щирими  були слова першої вчительки – кожен учень згадав ті перші чотири роки у школі – коли  вони були малятами-школяриками. З напутніми словами виступили класний керівник Кимович М.О. та мати 11-класниці Вовчук Ніна.

Під час церемонії вручення атестатів кожен учень почув  багато добрих, щирих слів  від директора школи В.М. Вовка. Особливі слова подяки лунали на адресу Тетяни Грицюк, яка відмінно склала ЗНО та отримала золоту медаль. Тетяна виступила з вітальним словом і подякою вчителям та батькам за турботу, ласку й навчання!

Протягом свята лунали пісні, вірші, жарти. А перегляд фотосвітлин зі  шкільного життя одинадцятикласників ще раз нагадав про пройдений шлях. На завершення урочистостей 11-класники символічно попрощалися із дитинством, відпустивши повітряні кульки.

В добру путь, випускники 2017 року!

Заступник директора з виховної роботи

 І.Ю. Несторяк

 

СВЯТО

 

ОСТАННЬОГО

 

ДЗВОНИКА

 

Усміхається весело травень,

Бо скінчилась навчальна пора,

І зібралась на дзвоник останній

Вся весела шкільна дітвора.

Промайнув іще один навчальний рік. Настало довгоочікуване свято – свято Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке нічим не замінити. Сьогодні на шкільному подвірї гамірно, адже на святкову лінійку зібралися усі учні школи. І поруч з ними їх найрідніші люди: батьки, дідусі та бабусі. Останній дзвоник – це велике загальношкільне свято, яке  підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками, контрольними роботами та домашніми завданнями.

Цей день завжди незабутній, особливо для випускників. Саме вони прикували до себе найбільше уваги. Випускників 11 класу привітала перша вчителька Несторяк Ольга Василівна та класний керівник Кимович Марія Олексіївна, а  дев’ятикласників – Прокопюк Параска Олексіївна (класний керівник 9 класу).

Зі щирими словами побажань звернулися до присутніх у залі директор школи Віктор Миколайович Вовк та  гість свята – Шевчук Михайло Миколайович, голова районної державної адміністрації. Дирекція школи підвела підсумки роботи за 2016/2017 навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці предметних олімпіад, районних та обласних конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням  за відмінні успіхи у навчанні.

І ось хвилююча мить… Звучить мелодія останнього дзвоника, який  сповістив присутніх про початок чудової пори – пори літніх канікул.

Свято вдалося! Чудових вам канікул, школярі!

Заступник директора з виховної роботи

І.Ю. Несторяк

 

 

 

ПРОЩАВАЙ,

 

4 КЛАС!

 

Перший випускний вечір - це завжди хвилююча і водночас святкова подія для всіх. Можна відчути себе по-справжньому дорослими і впевненими учнями!

Нехай попереду ще багато років навчання, але сьогодні можна відпочити і порадіти своїм першим успіхам, досягненням. Адже у вас їх чимало і кожне, нехай навіть і найменше на перший погляд, заслуговує на окрему увагу, похвалу і великі овації.

 

Вітаємо вас, дорогі наші випускники, із закінченням початкової школи, з першими успіхами. Ми бажаємо вам зберігати старанну поведінку, стати зразковими учнями і намагатися радувати не тільки своїх батьків, але і вчителів своїми новими навичками, високою успішністю і хорошими знаннями!

Заступник директора з виховної роботи

І.Ю. Несторяк

"72-ій річниці великої

 

ПЕРЕМОГИ,

 

присвячується..."

 

День Перемоги – світле, радісне свято, але із присмаком солоних сліз та гіркотою втрат. Не випадково це свято припадає саме навесні, коли земля прокидається від важкого сну після зимових заметілей та випростовується із льодового полону, коли буйним цвітом розквітають тюльпани, голова паморочиться від настояного бузкового аромату.

      9 травня 1945 року – ця дата закарбується у серцях народу на віки. Адже саме цього теплого травневого дня над чистим небом запалали салюти перемоги. Із року в рік народ відзначає свято Перемоги з трепетом у серці та зі сльозами на очах. Нащадки свято бережуть пам’ять про подвиг свого народу. Для школярів Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів цей день завжди особливий. Як і кожного року, у школі була проведена урочиста лінійка памті на честь відзначення 72-ої річниці великої Перемоги, яку підготували класний керівник Говдан Ольга Власіївна та учні 10 класу. Протягом заходу усі присутні мали змогу переглянути відеоматеріали про події воєнних років.

Бібліотекарем школи Александрюк О.Г. організовано книжкову виставку, а педагогом-організатором Дроняк Г.В. – патріотичний танець.

Молоде покоління завжди пам’ятатиме про подвиг переможців.

 

Вічна пам’ять героям!

                              Вічна слава переможцям!

                                                                Ми пам’ятаємо!

Заступник директора з виховної роботи

 

І.Ю. Несторяк

Лінійка-реквієм

 

"Чорнобиль. Трагедія.

 

Подвиг. Пам'ять..."

 

 

     Учні 6-А класу спільно з класним керівником Тетяною Савівною Бідочею підготували та провели лінійку-реквієм "Чорнобиль. Трагедія. Подвиг. Пам'ять...", нагадавши про страшні події в історії нашої держави.

26 квітня 1986 року...

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. У 2017 році годинник життя відраховує 31 рік Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди. Людство ще не знало техногенно-екологічної катастрофи таких масштабів.

Ця дата назавжди залишиться в пам'яті людства.

      Нехай у цей день, День Національної скорботи, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в думах кожного з нас співчуттям і милосердям.

Заступник директора з виховної роботи

 

І.Ю. Несторяк

ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС

 

"ЧИСТІ РОСИ"

 

Номінації: 

"Театральне мистецтво",

"Літературна творчість"

Літературно-музична композиція

 

"ДІТЯМ ПРО ШЕВЧЕНКА"

 

 Підготувала вчитель української мови та літератури Несторяк Марія Василівна, спільно з учнями 8 класу.

 

 

 

КОНКУРС КРАСИ

 

"МІС УКРАЇНОЧКА"

 

Хай завжди живе це свято!

На красу і на талант багате,

Хай надію, як казку, дарує,

Що цей світ нам краса врятує!

Жінка з давніх-давен вважається вінцем Божого творіння. ЇЇ незрівняна краса, грація, гармонія  душі й тіла оспівана у піснях і віршах, змальована художниками. Кожна жінка – неповторна.  І свою неповторність вирішили продемонструвати дівчата 6-Б класу нашої школи.

10 березня педагог-організатор і класний керівник 6-Б класу Верешко С.І. провела конкурс «Міс УКРАЇНОЧКА», в якому взяли участь 7 претенденток на перемогу, учениці 6-Б класу. Дівчата продемонстрували свої таланти, підготувати візитні картки, показали винахідливість, кмітливість і вміння логічно мислити у таких конкурсах: «Знайомство», «Інтелектуальний», «Дефіле у вечірніх сукнях», «Зачіска», «Мій талант», «Мамина помічниця», «Художниця», «Вихід у вишиванках».

Наші красуні дуже хвилювались, але протягом вечора їх підтримували хлопці-однокласники та батьки. Гучними оплесками вітали глядачі. Для всіх присутніх лунали пісні у виконанні наших зірочок: Самашко Лілії (4 кл.), Трач Антоніни (8 кл.), Чучко Марини (8 кл.) та Павлюка Назарія (6-Б кл.).

Після закінчення конкурсу члени журі довго дискутували над тим, хто ж гордо носитиме титул «Міс УКРАЇНОЧКА». Адже, дівчата  довели, що вони дійсно красиві, розумні, талановиті, веселі, стильні і кожну можна було назвати переможницею. Проте, за результатами конкурсів всі учасниці отримали перемогу в різних  номінаціях:  «Міс Елегантність» – Маковійчук Таїсія, «Міс Талант» – Крижановська Євгенія, «Міс Артистичність» – Попюк Христина, «Міс Посмішка» – Різак Ірина, «Міс Оригінальність» – Чопа Світлана, «Міс Умілі ручки» – Харавюк Любов. Титул «Міс УКРАЇНОЧКА» отримала Грицюк Інна. Окрім цього, проводився конкурс на звання «Міс глядацьких симпатій», у якому впевнено перемогла Маковійчук Таїсія. Дівчата нагороджені дипломами та гарними подарунками.

 

ВІТАЄМО!!!

Заступник директора з виховної роботи

І.Ю. Несторяк

 

 

КРУГЛИЙ СТІЛ

 

"ДЕРЖАВНІ

 

ТА НАРОДНІ

 

СИМВОЛИ

 

УКРАЇНИ!"

 

Україно! Символи твої пронесемо ми через віки!
Через всі замріяні світи, лиш тобі серця даруємо палкі!
На дорогах Всесвіту для нас урочисто
Гімн тепер звучить!

У шанобі, з трепетом у серці і дорослий і малий мовчить!

З метою виховання у дітей та молоді патріотизму, шанобливого ставлення до державних символів України в 5 класі проведений круглий стіл щодо вшанування державних символів України. В ході заходу класний керівник Юлія Михайлівна Вовк розповіла про походження назв Прапора, Герба та Тризуба. З особливим вшануванням всі присутні виконали Гімн України. Захід супроводжувала аудіо-відео презентація. Учні із зацікавленням слухали звуки трембіти, бандури; переглядали фотосвітлини рослинного та тваринного світу, які є народними символами нашої Батьківщини. Галиця Інна розповіла цікаву легенду про походження калини. Боцвин Тетяна ознайомила присутніх зі ще одним важливим символом дівочої краси – віночком, а Маковійчук Анастасія наголосила на важливості в українській культурі писанок – традиційного символу пасхальних свят.

    Всі учні підійшли до проведення даного заходу з великою відповідальністю. Милували око вишиті рушники, скатертини та діти у вишиванках. У класі панувала атмосфера великої гармонії та любові! Любові до Батьківщини, її традицій та символів. П’ятикласники довели, що виховувати любов до рідної землі необхідно завжди, і починати треба з дитинства, зі шкільної парти.

 

    

Заступник директора з виховної роботи 

І.Ю. Несторяк

 

 

ПАМ'ЯТІ

 

ГЕРОЇВ

 

НЕБЕСНОЇ

 

СОТНІ

 

З 20 до 25 лютого у школі проходив тиждень памяті «Герої сьогодення», протягом якого були проведені бесіди, виховні години, уроки мужності, уроки-памяті, присвячені героям Небесної Сотні. На завершення тижня класний керівник Вовк Ю.М., спільно з учнями 5 класу, підготувала та провела вечір-реквієм «Пам’яті героїв Небесної Сотні».

У залі панувала атмосфера великого патріотизму. Учні згадали про страшні події, які відбулися у нашій державі. Розповіли про численні акції протесту, в яких загинуло багато невинних людей. Це були: студенти, науковці, архітектори, будівельники, програмісти, учителі, лікарі, приватні підприємці, журналісти, волонтери… Під час заходу були названі всі імена загиблих Героїв. Учні запалили лампадки та  вшанували їх хвилиною мовчання. Вечір супроводжувався аудіо-відео презентацією. Присутні зі сльозами на очах переглядали фотосвітлини, відеоролики, які вкотре нагадали про події, що сколихнули весь світ.

Юлія Михайлівна спільно з бібліотекарем Александрюк О.Г. підготували тематичну виставку.

У низькій скорботі учні схилили голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя за Україну. На знак подяки було проведено флешмоб «Герої не вмирають!».

 

У залі лунало: «Слава Україні! – Героям слава!».

 

Заступник директора з виховної роботи

 

І.Ю. Несторяк

Вечір-спомин

«АФГАНІСТАН

ЖИВЕ В МОЇЙ

ДУШІ І ЧУЄТЬСЯ

БЕЗСОННИМИ

НОЧАМИ…»

«Ти – вічний біль, Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокій.

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей…»

15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

28 років тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу, участь у якій взяли 160375 військовослужбовців – вихідців з України, 3360 з яких – загинули, 72 – пропали безвісти, 3560 – стали інвалідами. Згодом війну в Афганістані керівництво тодішнього СРСР визнало політичною помилкою, однак це аж ніяк не применшує особистого подвигу тих, хто став прикладом самопожертви та вірності військовій присязі.

Афганська кампанія залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.

15 лютого в школі класним керівником Прокопюк П.О. та учнями 9 класу проведено вечір-спомин «Афганістан живе в моїй душі і чується безсонними ночами…». Під час заходу присутні ознайомилися з маштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, переглянули фото та документальні відео-фрагменти про афганську війну, вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання.

Захід супроводжували вірші про афганську війну, які декламували учні.

Бібліотекар школи Александрюк О.Г. та учні 5 класу підготували тематичну виставку «Ти – вічний біль, Афганістан…».

Діти з цікавістю прослухали про історичні події афганської війни. Вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів і з цікавістю переглянули книги та фотоматеріали про афганську війну.

Пам'ять про ці події  назавжди залишиться в долі українського народу та буде прикладом для молодого покоління.

Афганістан...

Згадаймо ті дні, коли разом з світанком

Вставали ми всі і мчались на танках,

Або "БеТееРом",вперед на ті гори

Де ворог засів, що бив по колонах.

Афганістан...

Згадаймо бої. Згадаймо загиблих.

Шануймо батьків наших рідних. Пониклих

В журбі за синочком, що смерть там знайшов...

Геройськи загинув! У вічність пішов!...

 

 Заступник директора з виховної роботи

І.Ю. Несторяк

 

 

 

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-

 

РОЗВАЖАЛЬНА ГРА

 

"Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ"

  

      03 лютого вчителем географії Маковійчук Г.Т. проведено інтелектуально-розважальну гру "Я люблю Україну", в якій прийняли участь учні 8 класу. Діти були поділені на дві команди: команда дівчат "Марічейка" та команда хлопців "Бребенескул". Під час гри учні мали змогу продемонструвати свої знання з географії України у таких конкурсах: вікторина, склади карту, географічні об'єкти, заспіваймо, відгадаймо, хто більше, назви місто, склади слова, відгадай пісню. 

Перемогла команда "Бребенескул".

ВІТАЄМО!

 Заступник директора з виховної роботи

І.Ю. Несторяк

 

КОНКУРС ЧИТЦІВ 

В рамках тижня іноземної мови серед учнів 5-11 класів було проведено конкурс на найкращого читця поезії німецькою мовою  (під керівництвом вчителя німецької мови Генцар Т.Д.).

 

СВЯТО

 

КОЛЯДОК ТА

 

ЩЕДРІВОК

 

 

 

 

"ХОДИТЬ СЕЛОМ КОЛЯДА"

        Новий рік завжди пов'язаний з мріями про краще майбутнє. Ці мрії та бажання здавна викристалізовувались у чудові поетизовані обряди – колядування, щедрування й засівання. У колядках і щедрівках – втілився одвічний потяг людей до статків, щастя, добра, краси, високої моралі. 

    Багато років тому не було комп'ютерів, смартфонів та інших гаджетів, люди розважали себе самі і вміли радіти! 

        От, і у нашій школі вміють веселитись,  продовжуючи  традиції наших предків. 

Так,  19-20 січня відбулись новорічно-різдвяні зустрічі «Ходить селом коляда».  Цей захід вже є традиційним та проводиться для того, щоб привітати шкільну родину; побажати всім добра, миру, злагоди  і Божого благословення. Діти співають колядки, щедрівки, засівають. Цьогоріч учні та вчителі взяли участь у флешмобі «Заколядуймо нині всі разом!», виконавши дві спільні колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю» та «Нова радість стала», якими розпочали та завершили дійство. Протягом заходу учні школи здивували і порадували всіх присутніх рідкісними колядками та щедрівками. А глядачі, натомість, обдарували щедрувальників гучними оплесками та щирими посмішками. 

       Нехай же українські діти, що так щиро вірять у добро, з вуст  яких лунало багато теплих побажань, живуть під мирним небом. А слова: війна, АТО, теракт тощо залишаться назавжди у минулому.

Ой, Ісусе любий, кращий, як ті квіти,

Пригорни до себе нині українські діти.

Щоби були добрі, щоби були щасні,

І розумні, і здорові, мов ті квіти красні.

Ти, Дитино Божа, на пахучім сіні,

Дай нам щастя й кращу долю рідній Україні.

Заступник директора з виховної роботи

 

І.Ю. Несторяк

 

 

 

Зустрічаємо

 

Новий 2017 рік -

 

рік Червоного

 

Півня

 

 

 

 

 

Закінчився І семестр. Позаду тести, контрольні роботи, тематичні!.. Настав час новорічних святкувань!!!

Напередодні канікул 27, 28 та 29 грудня  у школі відбулися новорічні вистави для учнів 1-11 класів.  Діти отримали велике задоволення, масу незабутніх  вражень та позитивних емоцій;  продемонстрували  свої таланти  під час  виступів; проявили  увагу, спритність,  ерудованість  у різноманітних конкурсах. Під керівництвом класних керівників,  учні вміло перевтілювались у різних казкових героїв, героїв кіно та мультфільмів,  «рятували»  Снігуроньку і Діда Мороза, боролися зі злом, подорожували, водили хороводи, розігрували новорічні сценки, співали, жартували, танцювали…

На завершення святкувань, за ініціативи заступника директора з виховної роботи Несторяк І.Ю., під керівництвом вчителя музичного мистецтва Самашка П.В., педагогічний колектив школи виконав колядку «Старий рік минає…».

Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у всіх надовго! 

 

 З НОВИМ РОКОМ!!!

Заступник директора з виховної роботи

 

І.Ю. Несторяк

 

ІСТОРІЮ НЕ ПЕРЕПИСАТИ…

 

    Вшанували пам'ять жертв голодомору в Україні й у Сергіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

   У зв’язку з Днем пам’яті жертв голодомору та з метою донесення до широкої аудиторії, перед усім учнівської молоді, об’єктивної інформації про трагічні події української історії було організовано усний журнал «Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу», переглянуто фільм Олеся Янчука «Голод-33».

  Також у школі створено виставку літератури «Страхіття минулих часів», а класними керівниками на виховних годинах проведено з учнями  тематичні бесіди.

  У День пам'яті жертв голодомору учні  взяли участь у загальноукраїнській акції «Запали свічку».

 Заступник директора з виховної роботи

І.Ю. Несторяк

 

 

 

 

В рамках тижня української мови (9 листопада) учні взяли участь у написанні ХVI Всеукраїнського радіодиктанту національного єднання

 

 

Диктант читав доцент Київського університету ім. Б.Грінченка Олександр Авраменко

ТЕКСТ РАДІОДИКТАНТУ

Україна на зламі тисячоліть

    За легендою, апостол Андрій Первозваний на одному з пагорбів, де нині Андріївська церква, напророчив: “На горах цих возсіяє благодать Божа, буде город великий і воздвигне Бог багато церков”. Передбачення збулося: на високому дніпровському березі народився золотоверхий Київ.

       Минали роки – слава про Київську Русь гриміла на весь світ, адже на зламі першого тисячоліття тут бурхливо розвивалися торгівля, право, освіта, культура. Королівським дворам Європи було за честь поріднитися з володарями Києва. Промовистим є такий факт: Анна, високоосвічена дочка Ярослава Мудрого, ставши королевою Франції, підписувала державні акти своїм ім’ям, тоді як її чоловік, король Генрик Перший, ставив усього-на-всього хрестик.

      Наша історія славна ще й звитяжними боями: упродовж століть відчайдушні козаки захищали Україну й усю Європу від дикої орди. Прикро, що на зламі другого тисячоліття нам, українцям, ціною життя найкращих синів доводиться боронити від східних сусідів свій європейський вибір.  Сьогодні ми по-особливому розуміємо Шевченкову настанову любити Україну “во врем’я люте” і знаємо, що вистоїмо, бо за нами правда й славна історія.

Заступник директора з виховної роботи

 

І.Ю. Несторяк

 

 

Тематична лінійка

до дня української

писемності та мови

«МИНУЩЕ ВСЕ, ЛИШ СЛОВО НЕ МИНЕ»

 

9 листопада вчителем української мови та літератури Марією Василівною Несторяк була проведена тематична лінійка до Дня української писемності та мови. Про мову розповіли учні 8 класу.

   Чучко Марина, учениця 8 класу, виконала пісні "Мова єднання" та "Україна".

Заступник директора з виховної роботи

 

І.Ю. Несторяк

 

 

Прокопюк П.О., вчитель української мови та літератури, провела до Дня української писемності та мови

виховний захід «Лінгвістичний ярмарок»

для учнів 6-А та 6-Б класів

 Свято для вчителя

«Учительська зоря пала на небосхилі!»

Шкільне життя неможливе без таких традиційних свят, як свято «День знань», «Свято останнього дзвоника» або «Випускний бал». Відбуваються вони і в нашій школі. Та є у нас такі свята, на які з нетерпінням чекають не тільки учні, а й вчителі. Це – «День учнівського самоврядування».

Вже давньою і гарною традицією в нашій школі є проведення Дня учнівського самоврядування.Відбувається він щороку у п’ятницю, напередодні Дня учителя. Відповідальними за це свято є учні 11 класу та їхній класний керівник. Як правило, всі знають, що він проходить в три етапи:

§  Святкова лінійка.

§  Проведення випускниками 4 уроку.

§  Святковий концерт або дружня бесіда з елементами гри, анкетування, діалоги та спільні розваги для учителів і дітей.

Не забувають учні школи й про вчителів-пенсіонерів, вітаючи їх вітальними листівками.  

Воно і ніжністю і радістю дзвенить.

Це свято спогадів і свято сподівання

Минулого й майбутнього

Прекрасна світла мить.

 Шановні вчителі! Зі святом!!!

Заступник директора з виховної роботи

 

І.Ю. Несторяк

 

СВЯТО-ЯРМАРКА

«ЩЕДРА ОСІНЬ»

«Увага! Увага! Спішіть – поспішайте! Господарі й гості – глядіть не минайте! У гості заходьте гуртом, поодинці. Чекають на Вас тут чудові гостинці». Такими словами розпочалось свято-ярмарка «Щедра осінь» у Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів 23 вересня.

На свято завітав незмінний господар городу – пан Гарбуз зі своєю родиною: Диня, Огірочки, Помідори, Морквиця, Картопля, Буряк, Цибуля; а також Мишенята, Жабки та дві говірливі кумоньки, які розважали присутніх.

Кожен клас підготувався до заходу творчо. Композиції з квітів, природного матеріалу, овочів, фруктів, а також їх назви були цікавими та оригінальними: «Квітуча Україна», «Хай у бліндажах проживають казкові герої» (11 кл.); «Кораблі мрій», «Яблука доспіли, яблука червоні… у Василя в саду» (10 кл.); «Їду-їду в сусіднє село… на дискотеку» (9 кл.); «Лісова братва» (6-А кл.); «Їжачок-хитрячок» (6-Б кл.); "Захисникам Вітчизни...", "Любимо, пам'ятаємо, не забудемо", "Ми заблукали" (5 кл.); «Шкільний рейс: Лустун-Фошки-Сергії», «Ми за мир» (4 кл.); «У пошуках пригод», «Гостинці від бабусі Ліди» (3 кл.); «Майбутнє твоє, Україно» (2 кл.).

Після святкової програми відбулася галаслива ярмарка, де всі присутні мали змогу купити рум’яні яблука з медовими грушами, сливи, кавуни, виноград тощо.

Кожен мав змогу насолодитися гарним настроєм та отримати масу позитивних емоцій. Дякуємо всім, хто долучився до проведення даного заходу!!!

Заступник директора з виховної роботи

  І.Ю. Несторяк

21 вересня - ДЕНЬ МИРУ (Флешмоб)

Олімпійський тиждень

 

Спорт стає засобом виховання тоді,  

коли він є улюбленим заняттям кожного. 

В. Сухомлинський

 Другий тиждень вересня у нашій школі був присвячений фізичній культурі. Серед учнів це один з найулюбленіших предметів. Ще б пак, адже на уроці можна вволю побігати і пострибати, пограти в різні ігри та навчитися виконувати складні вправи. Отож, з 12.09 до 16.09.2016р. в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводився Олімпійський тиждень. В рамках якого було проведено цікаві спортивні заходи, в яких учні брали участь з радістю.

Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою, на якій учнів ознайомили з планом заходів. Змагання проводилися для всіх – від найменших до найстарших у різних сферах: творчій, інтелектуальній та спортивній.

     - У конкурсі стінгазет «Ми із спортом дружимо – фізкультуру любимо» переможцями визнані учні 6-Б класу  («Будь активним і спортивним»).

     -  У «Веселих стартах» взяли участь змішані команди  учнів  3 та 4 класів – «Переможці» і «Спритні». Перемогла команда  «Спритні» (вчитель фізкультури Верешко В.Ю.).

      В естафеті «Олімпійці серед нас!»  (вчителі фізкультури Логош В.Д. та Верешко В.Ю.)  змагалися учні 5-6 класів  (Команди «Козаки» та «Реал»).  Змагання закінчилося  із  рахунком 5: 5. Перемогла дружба! 

     - Не менш цікавою для  дітей  була гра «Лабіринт» (спортивне орієнтування), проведена керівником туристичного гуртка Ткачуком М.Д. Переможців не визначали, зате спробувати міг кожен!

     - У спортивній вікторині взяли участь  учні  5-11 класів. Переможцями стали  учні 8 класу – І місце. Учні 6-Б класу здобули ІІ місце, а ІІІ місце зайняли учні 10 класу.

  На завершення тижня учні 7 класу (класний керівник  Кочерган Г.О.) в кількості 25 учнів та 5 батьків, здійснили одноденний похід до водоспаду в с.Фошки.

Ми вас запрошуємо всіх на стадіони,

Ідіть в спортзал, в басейн,

На лижі й ковзани.

Нехай в душі живуть у вашій чемпіони.

Спорт – наш кумир назавжди!

Заступник директора з виховної роботи

  І.Ю. Несторяк

     Сьогодні учні та вчителі за традицією відзначають День Знань 1 вересня!
   По всій країні лунають переливи першого шкільного дзвінка, сповіщаючи країну про початок нового навчального року!  Це свято особливе, урочисте, мудре.

     Знання сила! Вчення – одна з найбільших потреб людини. Вчіться, збагачуйте знаннями нашу країну!

   З Днем знань! З новим 2016/2017 навчальним роком! Успіхів всім учасникам навчально-виховного процесу! 

Заступник директора з виховної роботи

 

І.Ю. Несторяк