Пробне ЗНО - 2020

Чернівецька область отримала матеріали для проведення пробного тестування  у 2020 році, яке  відбудеться 15.06.2020 - українська мова та література (28 пунктів тестування) та 17.06.2020 - інші предмети  в Путильській ЗОШ   І-ІІІ ступенів.

Завезено та роздано всі матеріали для проведення пробного ЗНО, в тому числі на кожен пункт пробного тестування засоби протиепідемічного захисту  у кількості: антисептики - 2 л, рідке мило - 6 шт., паперові рушники - 6 уп., маски - 34 шт., плакати/банери.

На пунктах пробного тестування:

Учні мають з'явитися в масках та мати індивідуальні антисептики, крім того, мати змінні маски з розрахунку 1 шт. на три години перебування в пункті (у запрошенні учасника для участі у пробному тестуванні є перелік засобів індивідуального захисту, який він має мати при собі).

 

Залучені до роботи на пунктах тестування мають з'явитися в масках та мати індивідуальні антисептики, крім того, мати змінні маски з розрахунку 1 шт. на три години перебування в пункті.

Також наголошуємо, що Міністерство освіти і науки спільно з Групою Нафтогаз, ЮНІСЕФ Україна та Посольством Швейцарії в Україні забезпечать пункти проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ необхідними засобами захисту: медичними масками, безконтактними термометрами, дезінфікуючими засобами та захистом для медиків.

"Зберегти здоров’я учнів, студентів та педагогів – наш ключовий пріоритет. Завдяки єдиному механізму координації гуманітарної допомоги Офісу Віцепрем'єра з європейської та євроатлантичної інтеграції України нам вдалося залучити партнерів і створити безпечні та комфортні умови для проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ. Уже з наступного тижня розпочнеться доставка засобів захисту в регіони”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування будуть забезпечені:

•медичними масками для учасників, інструкторів та медиків,

•безконтактними термометрами (пірометрами),

•дезінфікуючими засобами для рук,

•дезінфікуючими засобами для обробки поверхонь,

•ізоляційними медичними халатами та захисними щитками для медиків.

ЮНІСЕФ Україна залучає до забезпечення засобами захисту та доставки компанії Unilever та Нова Пошта, а також розмістить в кожному пункті тестування інформаційні матеріали та рекомендації щодо дотримання правил гігієни.

З 9 червня розпочнеться доставка засобів захисту до обласних державних адміністрацій, а звідти – до пунктів проведення тестування та іспитів. До 25 червня – дня проведення першого ЗНО – засоби захисту будуть у місцях проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ.

Нагадуємо, перед початком тестування та іспитів в учасників та залучених осіб вимірюватимуть температуру та оцінюватимуть наявність респіраторних хвороб. До ЗНО, ЄВІ, ЄФВВ допускатимуть осіб з температурою нижче 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

 

 

Міністерством освіти визначений новий графік

проведення зовнішнього незалежного оцінювання 

в 2020 році.

Відповідний наказ підписаний в.о. міністра освіти і науки

Любомирою Мандзій.

Документом визначено графік проведення основних етапів

зовнішнього оцінювання.

 

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

 розпочнеться 25 червня і завершиться 17 липня:

  • математика — 25 червня;
  • українська мова і література — 30 червня;
  • фізика — 2 липня;
  • іспанська, німецька, французька мови — 6 липня;
  • англійська мова — 7 липня;
  • історія України — 9 липня;
  • біологія — 13 липня;
  • географія — 15 липня;
  • хімія - 17 липня.

ПРОБНЕ ЗНО відбудеться 15 і 17 червня

ЗНО-2020
Презентація ЗНО 2020 30.01.2020.pdf
Adobe Acrobat Document 1.1 MB
Пробне ЗНО.pdf
Adobe Acrobat Document 230.9 KB

Графік ЗНО-2019

8 - 31 січня

Реєстрація на пробне ЗНО

16 березня

пробне ЗНО з української мови та літератури

23 березня

пробне ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької.

5 лютого - 25 березня

Реєстрація на ЗНО

до 30 квітня

Розміщення на інформаційних сторінках

учасників запрошень-перепусток

21 травня - 13 червня

Основна сесія ЗНО

21 травня 

Математика

23 травня

Українська мова та література

27 травня

Іспанська мова

27 травня

Німецька мова

27 травня

Французька мова

28 травня

Англійська мова

30 травня

Фізика

4 червня

Історія України

6 червня

Біологія

11 червня

Географія

13 червня

Хімія

Оголошення порогових балів "склав/не склав"

 

до 13 червня

Математика, українська мова і література, фізика

до 19 червня

Іноземні мови, біологія 

до 24 червня

Історія України, географія, хімія

Оголошення результатів ЗНО

 

до 14 червня

Математика, українська мова і література, фізика

до 20 червня

Іноземні мови, біологія 

до 25 червня

Історія України, географія, хімія

26 червня - 12 липня

Додаткова сесія ЗНО

Графік буде повідомлено до 30 квітня

 

до 18 липня

Оголошення результатів ЗНО додаткової   сесії

 

 

НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ВІД 22 СЕРПНЯ № 931 ВРЕГУЛЮВАНО ПРОВЕДЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ 2019 РОКУ.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

– українську мову і літературу;

– математику або історію України (на вибір учасника);

– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

У 2019 році випускники закладів загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів.

 

Варто наголосити, що 2019 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, а також математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) (на вибір) проходитимуть учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2019 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти. Таким учасникам результати тестування буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

ТЕРМІНИ

ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2019

Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.

 

Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (зокрема, учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та непідконтрольних Україні територій Донбасу), триватиме  з третього до 20-го травня 2019 року. Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднено до 30 квітня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання учасники додаткової сесії отримають до 18 липня.

Порядок проведення ЗНО.pdf
Adobe Acrobat Document 326.2 KB
Графік ЗНО.pdf
Adobe Acrobat Document 195.0 KB
Питання реєстрації на ЗНО.pdf
Adobe Acrobat Document 264.4 KB
Графіки ДПА.pdf
Adobe Acrobat Document 212.0 KB
Орієнтовні вимоги до змісту атестаційних
Adobe Acrobat Document 564.1 KB

Реєстрація

 

на ЗНО-2017 стартує

 

о 10:00 год. 6 лютого

6 лютого з 10:00 за допомогою сервісу «Зареєструватися», розміщеному на офіційному сайті Українського центру (testportal.gov.ua), охочі взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зможуть сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.

Випускники 2017 року, заповнюючи реєстраційну картку в загальноосвітньому навчальному закладі, мають вказати предмети, із яких їм буде зараховано результати ЗНО як оцінки за державну підсумкову атестацію (ДПА). Перший обов'язковий предмет – українська мова. Другим обов’язковим предметом учасник може обрати або математику, або історію України. Третій – із запропонованого переліку, з яких буде проводитися тестування 2017 року (математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія). Тобто, для зарахування оцінок державної підсумкової атестації можна обрати й математику, й історію України та пройти ЗНО з цих предметів. Вибір предметів залежить від самого учасника та його планів щодо подальшого навчання. Адміністрації шкіл не можуть впливати на вибір предметів ДПА.

 Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів, який випускники поточного року подають до закладу, в якому навчаються, а випускники минулих років та учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів надсилають (рекомендованим листом) на адресу Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, вказану в контрольно-інформаційному листі. Перелік документів, необхідних для реєстрації, буде розміщено на сайті Українського центру в розділі «Процедура реєстрації».

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані випускникам поточного року до закладу, в якому вони навчаються. Випускникам минулих років та учням (слухачам, студентам) професійно-технічних, вищих навчальних закладів – за адресою, вказаною під час реєстрації.

Реєстрація триватиме до 17 березня. Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 31 березня.

Для кожного зареєстрованого абітурієнта на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та пін-кодом указаним у ньому.

24 січня 2017 року набув чинності спільний наказ МОН та МОЗ «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання або патологічні стани, інвалідність», яким затверджено Перелік захворювань та патологічних станів, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього незалежного оцінювання; Перелік особливих умов, що створюються для таких осіб тощо.

Особи, які потребують створення особливих (спеціальних) умов для проходження тестування, реєструючись для участі в ЗНО, мають вказати це під час заповнення реєстраційної картки, зазначити номер форми 086-3/о і дату її видачі органом або закладом охорони здоров'я. Форму 086-3/о слід подати разом з іншими реєстраційними документами. Зокрема, цього року під час додаткової сесії особи з порушеннями зору отримають можливість виконувати завдання сертифікаційної роботи у зошитах, текст яких надруковано збільшеним шрифтом, особам з порушеннями слуху буде надано додатковий час для виконання сертифікаційної роботи (до 30 хв залежно від предмета).

З 2019 року процедури ЗНО будуть адаптовані для осіб з порушеннями зору, які використовували в процесі навчання шрифт Брайля.

Детальну інформацію про порядок реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання буде подано на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua).

У 2017 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років. Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. Основну сесію ЗНО буде проведено з 23 травня до 16 червня, додаткову – з 3 до 12 липня.

 

 

УВАГА! ЗНО-2017р.

 

    З 2017 року набуває чинностi нова програма ЗНО з української мови та лiтератури (наказ МОН України 77 вiд 03.02.2016р.).
   За цi
єю програмою було укладено посiбник
 ГОТУЄМОСЯ ДО ЗНО: ТЕСТОВI ЗАВДАННЯ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛIТЕРАТУРИ.

   

    Гриф: Схвалено для використання у загальноосвiтнiх навчальних закладах комiсiями з української мови та лiтератури Науково-методичної ради з питань освiти МОН України .

  Змiст: понад пiвтисячi рiзноманiтних завдань у традицiйному форматi тестових зошитiв ЗНО.

  Як придбати: телефонуйте до редакцiї (044)292-41-06, (098)606-23-81, замовляйте за посиланням або пишiть на електронну адресу dyvoslovo@ukr.net.

     Детальнiше  на сайтi журналу http://dyvoslovo.com.ua/ vydannya/zno/

Стартувала реєстрація

 

на пробне ЗНО-2017

 

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

Кожен зареєстрований учасник може скласти тести: 1 квітня з української мови і літератури, 8 квітня – одного з предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов).

Вартість пробного тестування з одного предмета – 129 грн.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – важлива складова підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Це можливість:

  • ознайомитися із процедурою та стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року;
  • виконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • навчитись ефективно розподіляти час;
  • отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • оцінити власний рівень навчальних досягнень.

Для реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО, необхідно:

– зайти на сайт ІФРЦОЯО www.test.if.ua у розділ «Реєстрація на пробне ЗНО-2017»;

– заповнити на сайті форму заяви (у заяві вказується така інформація про особу: прізвище, ім’я, по батькові; місце проживання; контактний телефон; електронна адреса; навчальний заклад, у якому особа здобуває повну загальну середню освіту; перелік навчальних предметів із зазначенням мови завдання пробного тесту; населений пункт з установленого ІФРЦОЯО переліку, де особа проходитиме пробне ЗНО);

– роздрукувати заяву на пробне ЗНО з квитанцією(ями) на оплату проходження пробного ЗНО;

– здійснити оплату за квитанцією(ями) на проходження пробного ЗНО протягом 7 (семи) робочих днів в установах будь-якого банку України, уважно перевіривши відомості, вказані у квитанції про оплату, зокрема в частині призначення платежу (код, прізвище, ім’я, по батькові особи, за пробне зовнішнє незалежне оцінювання з «предмета»);

– зберігати заяву на пробне та квитанцію(ії) про оплату до часу проходження пробного ЗНО.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО вважається завершеною після надходження повної суми коштів для оплати даної послуги з обраного(их) особою предмета(ів) на рахунок ІФРЦОЯО, зазначений у квитанції на оплату.

Для кожної особи, яка зареєструвалася для участі у пробному ЗНО, на сайті ІФРЦОЯО www.test.if.ua створюється інформаційна сторінка «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО», доступ до якої здійснюється за кодом та паролем, зазначеним у заяві на пробне ЗНО.

В «Особистому кабінеті учасника пробного ЗНО» можна:

1) переглянути реєстраційні дані;

2) перевірити надходження сплачених за квитанціями коштів до ІФРЦОЯО;

3) після 14 березня 2017 року отримати інформацію про пункт(и) проведення пробного ЗНО і роздрукувати запрошення (реєстраційну картку).

У разі неучасті особи у пробному ЗНО сплачені кошти не повертаються. Однак зареєстрований має право отримати комплект тестових матеріалів, звернувшись у триденний термін до пункту проведення пробного ЗНО за адресою, вказаною в запрошенні (реєстраційній картці).

           Особа, яка зареєструвалася для участі у пробному ЗНО та оплатила послугу, може внести зміни до своїх реєстраційних даних протягом часу, відведеного на реєстрацію (з 10 до 31 січня 2017 року), звернувшись з відповідною письмовою заявою до ІФРЦОЯО.